firmy budowlane

Re: firmy budowlane

Postautor: lily » 18 cze 2018, 14:15

Rzetelna i sprawdzona firma budowlana z Podkarpacia to FACHMAN. Polecam. Zbudowali nasz dom w wersji "pod klucz". Współpraca układała się dobrze, terminowi i dokładni. Polecili nam tą firmę znajomi, sprawdzili się, dlatego polecam dalej.
lily

Postautor: robbi98 » 28 lip 2018, 12:58

MisaMaj pisze:No ja właśnie, gdyby nie polecenie znajomych, też tak szybko nie zdecydowałabym się na współpracę z jakąś firmą budowlaną. Jak tanio to szuka się haczyka, jak drogo to chce się wiedzieć dlaczego. Ale tak to już chyba działa. Mi koleżanka poleciła ItoDesign.pl z Gdańska, u mnie się sprawdzili to teraz ja będę polecała ich dalej.

Dokładnie, zgadzam się z tym w 100% :)
Człowiek jest czymś, co pokonanym być powinno.
Awatar użytkownika
robbi98

Postautor: martabuduje » 14 sie 2018, 14:38

Trzeba pamiętać, żeby odpowiednio wcześniej rezerwować, u dobrych firm czas oczekiwania jest czasem dosyć długi.
martabuduje

Postautor: onaszkowski » 29 paź 2018, 21:46

Dobrym sposobem na pozyskanie zaufanej firmy budowlanej jest skorzystanie z https://ogloszenia.taelo.pl/ Można tu dodać ogłoszenie i otrzyma się wiele ofert od fachowców. Serwis jest darmowy, bardzo szybki i poręczny co umożliwia znalezienie fachowca w krótkim terminie. Serwis ma też wielu użytkowników i dobre oceny.
onaszkowski

Postautor: plewex » 29 sty 2019, 13:55

Wybrałem dom ekologiczny z pompą ciepła, studnią i oczyszczalnią ścieków. Dom konstrukcji szkieletowej budowała firma www.ecobud.pl , całość wykonana w 4 miesiące. Inni mówią, że w miesiąc budują domy, ale jak widziałem ile jest przy tym pracy to nie wiem jak oni tak szybko mogą budować. Wszystkie kąty płytek docinkina 45 stopni idealnie dopasowane. Warto szukać sprawdzonej firmy i Starajcie się rozmawiać z klientami tej firmy. Wtedy nie będzie niespodzianek.
Wierni znają tylko trywialną stronę miłości, niewierni znają jej tragedię.
Awatar użytkownika
plewex

Postautor: demianFerg » 20 kwie 2019, 16:36

Najlepiej jest mieć firmę budowlaną z polecenia
demianFerg

Postautor: magnetyski » 03 cze 2019, 11:35

demianFerg pisze:Najlepiej jest mieć firmę budowlaną z polecenia

Już raz miałem taką firmę. Nigdy nie wiesz co oczekiwał znajomy chyba, że pokaże Tobie efekty tej firmy.
oł szit!
Awatar użytkownika
magnetyski

Poprzednia

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?