firmy budowlane

Re: firmy budowlane

Postautor: panic23 » 24 mar 2015, 20:22

Fajnie, dzięki za info :)
Mamy prawo popełniać w życiu wiele błędów. (…) Oprócz jednego: tego, który niszczy nas samych.
Awatar użytkownika
panic23

Postautor: tonystryk » 08 maja 2015, 18:55

No ja właśnie przeglądałem w Małopolsce tą zakładkę i nie ma normalnych firm budowlanych tylko cholera domy z balii i szkieletowe a moja Riwiera 3 czeka na budowę :(
tonystryk

Postautor: Aza » 30 paź 2015, 11:57

Ja polecam firmę zarzycki-konstrukcje.pl Zapewniają kompleksową obsługę od doradztwa i przygotowania projektu budowlanego po wykonawstwo. Właśnie pomagają w spełnieniu marzeń o własnym domu mojemu bratu. Jest bardzo zadowolony z współpracy z nimi. Powstaje indywidualny projekt z wymyślnymi rozwiązaniami i detalami, które od lat rodziły się w głowie mojego brata, Myślę, że to nie lada wyzwanie. Jestem ciekawa efektów tej współpracy.
Aza

Postautor: natalyn » 15 kwie 2016, 11:02

Dlaczego zdecydowana większość firm budowlanych to cwaniaki? Bardzo ciężko jest znaleźć naprawdę normalna firmę która nie będzie cie kosić albo nie będzie wciskać kitu i robić fuszerki. Na okrągło się o tym słyszy, że ktoś kogoś naciął lub coś oszukał.

Mi osobiście podobają się domy z drewna, ale też trudno jest znaleźć firmy, które nie odwalą roboty. Wystarczy wejść na forum o budowie takich domów i jest to jedna wielka masakra jakie pomyłki budowlane się zdarzają.
natalyn

Postautor: Krycha » 25 kwie 2016, 20:02

to nie tak , że nie ma prawdziwych firm.Są tylko trzeba umieć szukać , nie chodzi mi o domy drewniane tylko murowane.Osobiście sam widzę co się dzieje na budowach ,mam przyjemność patrzeć jak jadę do pracy :shock: :shock: :shock: .Dobrze ,że ja natrafiłem przy budowie na firmę godną podziwu, nie wciskali kitu, nie odwalali fuszerek, budowali tak jak by to robili dla siebie.Dla tego to firmę będę polecał każdemu ,kto będzie szukał , czasem odwrotnie to idzie my czyli klient patrzy na cenę a jakość pózniej i to wychodzi w trakcie.Partacze odwalają fuszerki i mają pełno roboty bo przeciętny kowalski bierze go ponieważ tanio, a firma która odwala kawał dobrej roboty ma mniej.
Krycha

Postautor: lutek » 02 cze 2016, 12:27

firm budowlanych jest sporo, jedne lepsze inne gorsze, nie wielu z nas sobie zdaje sprawę i jakie koszty ponoszą takie firmy, czasami dlatego ceny są wygórowane.
lutek

Postautor: lan » 07 lip 2016, 20:17

Jakby ktoś szukał dobrej firmy budowlanej na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, rzućcie okiem na ofertę http://www.ciechbud-dzialdowo.pl/oferta firma ma doświadczenie, dysponuje dobrą kadrą inżynieryjną, realizuje nawet trudne projekty.
lan

Postautor: Agrest » 28 gru 2016, 07:59

Dzięki za rekomendację, ale ja zawsze lubie obejrzeć jakies filmy promocyjne danej firmy i zobaczyć jak o sobie mówią i jakie komentarze są od ich klientów
Agrest

Postautor: Lili369 » 02 sty 2017, 08:43

No a nam - firmom budowlanym ciężko jest zdobywac klientów, bo ludzie są nieufni i zjednej strony warto inwestować w reklamę - reklama na telebimach dobrze się sprawdza, al z drugiej strony wiele osób przychodzi do nas z polecenia.
Lili369

Postautor: MisaMaj » 09 lut 2017, 11:52

No ja właśnie, gdyby nie polecenie znajomych, też tak szybko nie zdecydowałabym się na współpracę z jakąś firmą budowlaną. Jak tanio to szuka się haczyka, jak drogo to chce się wiedzieć dlaczego. Ale tak to już chyba działa. Mi koleżanka poleciła ItoDesign.pl z Gdańska, u mnie się sprawdzili to teraz ja będę polecała ich dalej.
MisaMaj

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?