Ekipa do malowania (Sanok - okolice)

Ekipa do malowania (Sanok - okolice)

Postautor: finlandia » 08 sie 2018, 09:15

Witam

Jak w temacie. Chce pomalować dom ,już tylko z zewnątrz tynk wapienno-cementowy nigdy nie malowany. Możecie polecić kogoś sensownego z Sanoka lub okolic? Co do wymagań to mam jedno, żeby to nie był taki typowy Heniek, co mi przyjdzie, obejdzie dom ze dwa razy dookoła, wymyśli jakąś cenę a potem jak się weźmie za robotę, to mu się farby trochę rozleje, trochę wypije, grunt zgubi, czy coś i trzeba będzie ciągle dopłacać. Najlepiej żeby to był jakiś hurtownik-wykonawca co mi od razu wszystko wypunktuje po kolei, ile mu tej farby potrzeba, ile podkładu, ile tych materiałów dodatkowych jak wałki, wiadra itd. i ile będzie co kosztowało, ile robocizna i ile zajmie. Już trochę tych ekip było, od siebie mogę polecić, że jak ktoś na początku pisze w punktach co mu będzie potrzebne, ile sztuk, ile za sztukę to potem łatwiej się z kimś takim rozliczyć.

Tak że jakby ktoś mógł polecić kogoś sprawdzonego, solidnego to będę wdzięczny! ;)
finlandia

Wróć do Ściany