Efekty specjalne na ścianach

Re: Efekty specjalne na ścianach

Postautor: Polarny » 06 lut 2018, 13:13

A co sądzicie o grafice na szkle? Koleżanka wygrała ostatnio w jakimś konkursie i wygląda to bardzo fajnie na ścianie ;)
myślę żeby sobie taki obraz zamówić do salonu. Znalazłem wykonawcę RK-Glass podobno bardzo dobrze wykonują takie właśnie zlecenia.
Polarny

Postautor: jando » 26 lut 2018, 12:10

Myślałem przez chwilę, że temat dotyczyć będzie farb dekoracyjnych albo materiałów, które się kładzie na ściany dla efektu estetycznego, a nie dekoracji. No ale... Mnie mało ozdób się podoba do wieszania na ścianach, co najwyżej obrazy o nietypowych wymiarach albo kompozycji, zegary, półki na książki układające się w wyraźne kształty. Zdecydowanie bardziej wolałbym dekorować ściany za pomocą farb lub materiałów budowlanych (np. cegła, beton), bo przynajmniej one nie zabierają miejsca.
Awatar użytkownika
jando

Postautor: Lewczak » 27 cze 2018, 14:42

Wiele osób decyduje się tylko na pomalowane ściany ze względu na trudności przy montowaniu fototapety. Jednak z teg co czytałam to mamy teraz możliwość skorzystania z fototapet samoprzylepnych. Na pewno dużo łatwiej się je montuje.
Lewczak

Postautor: barcisław » 30 cze 2018, 15:31

Fajny jest też efekt ombre od Śnieżki. Wygląda to tak

Obrazek
barcisław

Postautor: Sylwek » 26 wrz 2018, 19:27

Obrazy,obrazy i jeszcze raz obrazy,a szczególnie reprodukcje jeśli chodzi o efekt na ścianie!
Już od jakiegoś czasu korzystam z możliwości zakupy w internecie dekoracji,w tym obrazów-reprodukcji z galerii internetowej DCN Gallery
Przy zamawianiu można zmienić rozmiar i kolorystykę,a to uważam za duży plus ;)
Szukasz materiałów izolacyjnych? Odwiedź stronę Izopanel!
Sylwek

Postautor: KasiaZaleta » 16 paź 2018, 07:49

Ależ, to ładne. Podoba mi się zwłaszcza minimalistyczna forma i sądzę, że pasowałaby do mojego salonu. Podobnie jak w przypadku takich fototapet z teksturami można łatwo i niezależnie od wzoru uatrakcyjnić ścianę, czy to imitacją cegły, drewna lub betonu. Idealna, nienachalna i stylowa ozdoba ściany.
KasiaZaleta

Postautor: michuseu » 02 sty 2019, 10:18

U mnie od niedawna na kilku ścianach są płytki ręcznie formowane Vandersanden i przyznam, że wyglądają naprawdę fajnie. Nie jest to taki typowo marketowy kamień dekoracyjny z gipsu. Naprawdę można super wyróżnić ścianę, nie są to duże koszty
michuseu

Postautor: adek » 25 lut 2019, 22:12

Super wyglądają też płytki klinkierowe zestawione w różnych odcieniach kolorystycznych. Coś takiego ma w ofercie np. Terca (model Zaria):
Obrazek
adek

Postautor: mfebos » 01 kwie 2019, 09:18

Również polecam płytki ręcznie formowane Vandersanden. Eleganckie i pasują praktycznie do wszystkiego. Sam układałem, choć budowlańcem nie jestem
mfebos

Postautor: miki789 » 05 kwie 2019, 07:46

Bardzo fajne masz też inne fototapety, chociaż te które są w linkach też ciekawe. Ja bym kupowała coś w stylu jesien-melancholia. Ciekawa jestem jak tutaj wygląda jakość samego materiału bo obrazy to muszę przyznać że mają naprawdę oryginalne nieszablonowe.
miki789

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ściany