Efekty specjalne na ścianach

Re: Efekty specjalne na ścianach

Postautor: marchewsky » 08 sie 2017, 11:53

Ja też nie lubię przesady w dekorowaniu, nie przepadam za fototapetami, ale za to lubię farby dekoracyjne. Co prawda jest większe ryzyko niepowodzenia, ale z drugiej strony satysfakcja z własnoręcznie pomalowanych ścian efektowną farbą jest warta całego zachodu. My zrobiliśmy ściany w salonie farbą imitującą beton, z delikatnymi półtonami i teksturą i wygląda fantastycznie! A nie jesteśmy jakimiś wielkimi ekspertami w malowaniu. Jeszcze podoba mi się efekt marmuru, kamienia dekoracyjnego, niektóre wzory paneli 3D, cegła (w każdym kolorze), drewno czy piasek. Jest wiele możliwości obecnie, nie trzeba polegać już tylko na samych obrazach czy roślinach.
Awatar użytkownika
marchewsky

Postautor: Sysof » 07 wrz 2017, 07:31

Również nie przepadam za wymyślnymi dekoracjami. Ale lubię mieć coś fajnego na ścianach. Skończyło się na tym że zamówiłem usługę frezowania w betonie, dokładnie to tą http://www.julispec.pl/uslugi/frezowani ... nie-betonu. Ekipa zrobiła mi wzory wg projektu, i to bardzo profesjonalnie. Aż się dziwiłem bo efekt przerósł moje oczekiwania. Może to będzie dobre rozwiązanie i dla ciebie :)
Sysof

Postautor: Mawiz » 07 wrz 2017, 07:33

To jest tak że oni robią wybrany przez ciebie wzór ? Dosłownie każdy są w stanie zrobić?
Mawiz

Postautor: sakaki » 26 wrz 2017, 08:23

U nas już 2 lata temu pojawiła się fototapeta na sciane w salonie, salon bardzo duży więc uznalismy że albo malowanie farbą i szablon, albo fototapeta - ostatecznie zostało to drugie. Bardzo fajnym rozwiązaniem są też tynki ozdobne, znajomi mają u siebie pół ściany wyłożone a dzieło wieńczy kominek - fantastycznie to wygląda.
sakaki

Postautor: lily » 15 lis 2017, 09:17

Dostęp do dekoracji ściennych jest obecnie naprawdę duży. Myślę, że każdy może bez problemu znaleźć coś dla siebie. Jeśli brakuje pomysłów to zawsze można skorzystać z inspiracji dostępnych na blogach. Polecam na przykład artykuł na temat dekoracji ścian w biurze: http://www.lifeandmore.pl/stylowe-sciany-w-biurze-inspiracje-blackwhite/.
lily

Postautor: czesia » 16 lis 2017, 09:00

tapety sa piekne i wystarczające :)
czesia

Postautor: tyxbong3 » 17 lis 2017, 14:40

Ja dla mnie, po prostu świetnie spisują się fototapety :) Wyglądają niesamowicie efektownie :) Super sa na przykład takie fototapety do salonu :)
To, co miałam w sobie najcenniejszego, już bardzo dawno umarło i żyję jedynie wspomnieniami.
Awatar użytkownika
tyxbong3

Postautor: mfebos » 03 gru 2017, 20:40

Jeżeli już decydujemy się na jakieś dekoracje to powinny być to rzeczy jak najbrziej eleganckie i przemyślane, ewentualnie też takie, aby móc je samemu położyć. Tu bym zarekomendował płytki ręcznieformowane Vandersanden. Bogata paleta kolorystyczna, ciekawe wzory, nie ma chyba możliwości aby ktoś dla siebie czegoś nie znalazł.
mfebos

Postautor: Sylwek » 27 gru 2017, 09:57

Odświeżając temat,dołożyłbym do tego jako element ozdobny na ściane obraz na płótnie...
W czasie wolnego na święta znajomi i rodzina oczywiście zwrócili na to uwagę :)
Załączniki
pokoj31.jpg
pokoj31.jpg (175.11 KiB) Przeglądany 1091 razy
Szukasz materiałów izolacyjnych? Odwiedź stronę Izopanel!
Sylwek

Postautor: weko92 » 01 lut 2018, 15:23

Jeśli chodzi o fototapety to według mnie nie ma lepszej firmy na rynku niż Dekowizja. Ostatnio zakupiłem na wymiar i nieźle wyglądają :D
weko92

Mój dziennik budowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ściany