Efekty specjalne na ścianach

Re: Efekty specjalne na ścianach

Postautor: Józefina » 29 maja 2016, 15:54

Hej, kilka projektów aranżacji wnętrz znajdziecie także na perfectspace.pl. Warto zdać się na profesjonalistów, którzy trafią w każdy gust. W końcu mieszkanie powinno być na całe życie i dopasowane do naszych potrzeb.
Józefina

Postautor: Anaki12 » 29 cze 2016, 11:14

Mnie się podobają jakieś ciekawe fototapety albo efekty dekoracyjne np perłowa albo struktura tynku dekoracyjnego:P
Anaki12

Postautor: cassie86 » 27 lis 2016, 10:45

Cegiełkowe aranżacje można usykać tapetami, albo płytką klinkierową..U mnie takie zawitały na scianę Efekt fantastyczny, ocieplił sie klimat, rozjaśnił ( przy czekoladowej ścianie) Płytki są przestrzenne przez swoją strukturę i przez koloryt. Zaskoczyła mnie cena, bo 2,72 za sztukę to cąłkiem sensowna oferta. A efekt jest imponujący.
cassie86

Postautor: korrkona » 29 lis 2016, 11:58

Dzisiaj już zwyczajną farbą dekoracyjną można wyczarować niebanalne efekty ozdobne na ścianach, wystarczy tylko poszukać, który efekt będzie pasował do wybranego przez nas wnętrza. Można się pokusić na efekt piasku, brokatu, marmuru albo betonu, metalu, pęknięć - nawet nie trzeba bawić się w kupowanie fototapety albo naklejek. I też nie trzeba wynajmować ekipy malarskiej, bo sposób nakładania jest o tyle prosty, że nawet niewprawiona osoba może sobie z tym poradzić. Wiem, co mówię, bo sami zdecydowaliśmy się na farbę z efektem piasku do salonu i chociaż trudno nas nazwać specjalistami od malowania ścian, daliśmy radę zrobić to sami.
korrkona

Postautor: Tata Jasia » 20 sty 2017, 10:28

Ja ostatnio kupiłem takie fajne drzwi na szafę z zdjeciem miasta, bardzo fajnie to się prezentuje.
Tata Jasia

Postautor: wodzianka » 25 sty 2017, 09:39

Bardzo ładnie wygląda taki brokatowy efekt na ścianie, właśnie w pokoiku dziecka lub w sypialni. Ale pamiętajmy, że to ma być dodatek/dekoracja więc nie robimy wszystkich ścian w brokacie, tylko jedną lub dwie, żeby nie przesadzić i żeby nie wyszedł kicz.
Załączniki
brokatowa-sciana.jpg
brokatowa-sciana.jpg (45.78 KiB) Przeglądany 937 razy
wodzianka

Postautor: miron » 19 lut 2017, 16:08

Ostatnio trafiłem na Takie imitacje cegły nwww.interdek.pl a fragmentach ściany jest bardzo efektowne i modne . Zastanawiam się tylko nad kolorem . Mój pokój jest jasny , ma duże przeszklenia. Myślę że ściana z cegły ( oczywiście imitacji cegły żeby nie obciążać ściany)w kolorze popielatej szarości, będzie dobrze wyglądać.
miron

Postautor: GonzuS » 27 lut 2017, 21:07

Mi się wydaje, że na ten moment zdecydowanie królują fototapety. To absolutne mistrzostwo dla mnie :) Np. tutaj wyglądają naprawdę świetnie http://fototapetyinfo.pl/ :D
Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze
Awatar użytkownika
GonzuS

Postautor: Ondaner » 28 mar 2017, 02:19

Naklejki? To jest jeszcze modne? Wydaje mi się, że Wy po prostu nie znacie wszystkich możliwości, jakie można zastosować we wnętrzach. Ja też byłam w tej kwestii ograniczona, dlatego pomogło mi biuro Joanny Rembelskiej i zrobiła na tyle ciekawe wnętrze, że już nie przychodzą mi do głowy takie pomysły, jak naklejanie naklejek.
Ondaner

Postautor: piter » 25 kwie 2017, 08:09

Oczywiśćie,ze jest to modne ! W sklepach i w sieci jest tak duży wybór naklejek, że jedyne co nas ogranicza w temacie to nasza wyobraźnia. Poza tym wystarczy sobie zajrzeć do pierwszego lepszego bloga wnętrzarskiego albo gazety o wystroju wnętrz, aby zobaczyć,ze jest to bardzo często stosowana dekoracja.

Mamy fototapety i naklejki w praktycznie każdym pomieszczeniu. Zobaczcie sobie jak ciekawie prezentuje się to tutaj ( w tym sklepie jest spory wybór : https://lotari.pl/ ) :
Obrazek
piter

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ściany