Drzwi, okna i bramy garażowe

Re: Drzwi, okna i bramy garażowe

Postautor: DAnielKres » 28 lip 2017, 06:13

Wszystkie te bardzo ważne elementy dla naszego domu będziesz mógł znaleźć w firmie Domega. Posiadają bardzo dobrze przygotowaną ofertę. Do tego zadbali róenież o odpowiednie wyszkolenie obsługi , która podchodzi do klienta z szacunkiem i konkretnie potrafią doradzić bez jakiegokolwiek usilnego namawiania. Zwracają uwage na aspekty, które są dla nas najwazniejsze m.in izolacjii termicznej. Właśnie tego powinnismy oczekiwać, jeżeli wybieramy się do porządnego sklepu. Zajmują się także montażem, więc w jednym miejscu można załatwić już wszystko :)
DAnielKres

Postautor: Zofia555 » 06 paź 2017, 08:28

Do bramy polecam odpowiedni silnik, by nie trzeba było cały czas otwierać jej ręcznie, musiałam przez kilka lat i w końcu zainwestowałam - http://www.grodex.pl . Firma zajmuje się automatyką do bram na terenie wrocławia i okolic i z ręką na sercu mogę ich polecić. Założyli wszystko ekspresowo, a przede wszystkim wyłumaczyli mi jak to wszystko działa, na co mam uważać i z czym zgłaszać się o pomoc. Wydatek nie jest najniższy ale komfort to rekompensuje, w końcu nie muszę wysiadać w obrzydliwą pogodę z auta, kiedy tylko wracam do domu z pracy, wystarczy kliknięcie i już!
Zofia555

Postautor: barcisław » 31 paź 2017, 15:16

Z siłowników mogę polecić BFT - mam do bramy przesuwnej Deimosa i garażowej Tiziano. Ja przeszedłem cały proces wybierania i mogę powiedzieć, że powinno zwracać się uwage na moc, jakość, a także popytac o ewentualny serwis w przyszłości. No i nie podejmować decyzji pochopnie.
barcisław

Postautor: mfebos » 04 gru 2017, 21:27

Ważne, aby nie łaszczyć się na jakąś tam promocję tylko kupić automatykę (do różnych bram) markową. Wtedy jest dobra jakość wykonana i dobry serwis zagwarantowany. Sam mam do bramy garażowej Dumper 7, a do wjazdowej dwuskrzydłowej Bill 50M. Oba działają bardzo płynnie, nie ma z nimi kłopotów, więc z czystym sumieniem mogę polecić.
mfebos

Postautor: ppsanrecki » 11 gru 2017, 08:41

mfebos pisze:Ważne, aby nie łaszczyć się na jakąś tam promocję tylko kupić automatykę (do różnych bram) markową. Wtedy jest dobra jakość wykonana i dobry serwis zagwarantowany. Sam mam do bramy garażowej Dumper 7, a do wjazdowej dwuskrzydłowej Bill 50M. Oba działają bardzo płynnie, nie ma z nimi kłopotów, więc z czystym sumieniem mogę polecić.

Beninca jest spoko. Mam też właśnie dwa siłowniki do wjazdówki i garażówki chyba ze 4 lata i przez ten czas, a pogoda różna jest przecież nie miałem ani jednego wezwania do serwisu. Nic przy tej automatyce nie trzeba robić i takie rozwiązanie mi pasuje.
ppsanrecki

Postautor: darekszylski » 13 kwie 2018, 07:43

Jakie okna proponujecie? PCV czy drewniane? W sumie to zastanawiam się nad nowszymi i solidniejszymi oknami, które wytrzymają przez długie lata. Co sądzicie o trzyszybowych.
darekszylski

Postautor: terenia » 25 lip 2018, 18:17

Chyba bym wybrała okna pcv po są ładne, wygodne w użytkowaniu, w wielu kolorach, w wielu wariantach i z różnymi parametrami a przy tym szybko i łatwo je myjesz. Drewniane mają to coś, ale dla mnie bardziej praktyczne sa plastiki
terenia

Postautor: bebniarzjac » 27 lip 2018, 11:17

Myślę, że te porady są niezwykle przydatne i interesujące :) Dzięki wielkie!
Czasem powodzenie w życiu zależy od drobnostki.
Od jednego spotkania.
Właściwej decyzji, łutu szczęścia.
Awatar użytkownika
bebniarzjac

Postautor: martinrekk » 30 lip 2018, 13:05

Te Okno Plus co mam są bardzo dobre, chronią przed zimnem wiatrem i tak samo przed hałasem dobrze wytłumiają pomieszczenia. Poza tym design nowoczesny, modny, fajnie mi te futryny współgrają z całym wystrojem wnętrz.
martinrekk

Postautor: DanielMak » 20 sie 2018, 17:25

Akurat co do wyboru drzwi zewnętrznych to ze swojej strony mogę polecić Ci dobre rozwiązanie w przystępnej cenie, czyli drzwi stalowe Thermo65 od Hormann, na które się w końcu zdecydowaliśmy. Zwracaliśmy uwagę na wiele aspektów, ponieważ zależało nam też na izolacji oraz bezpieczeństwie i jak się okazało w swojej cenie to ten model znacząco wygrał. Teraz jeszcze trwa obniżka ceny http://www.promocja.hormann.wroc.pl/thermo65 więc jak ktoś chce skorzystać to warto się pośpieszyć :)
DanielMak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Drzwi, okna, bramy garażowe