Drzwi, okna i bramy garażowe

Re: Drzwi, okna i bramy garażowe

Postautor: krystian25 » 02 kwie 2015, 18:23

Ciekawy artykuł. Korzystaliście może z oferty firmy eSuperstal z Jodłownika? Znajomy mi ją polecił i bardzo ją zachwala. W sumie tą bramę jaką u niego widziałem wydaje się być bardzo solidna. Chyba się zdecyduję. Potrzebuję dobrą bramę garażową. Co myślicie?
krystian25

Postautor: matrix44 » 03 kwie 2015, 11:35

Dobrze wiedzieć :)
Być może czas jest czymś podobnym do powietrza i odbicia rzeczy trwają w nim tak samo, jak dalekie obrazy miast i krajobrazów przenosi fatamorgana.
Awatar użytkownika
matrix44

Postautor: OkWrPom » 03 kwie 2015, 12:10

Szczerze powiedziawszy, to nie słyszałem o takiej firmie. Nie lepiej wybrać jakieś znane i sprawdzone firmy?? U mnie zarówno okna, drzwi, jak i bramę garażową montowała ekipa Koniecznego. Wygląda to mniej więcej tak:
Obrazek
OkWrPom

Postautor: luxIn » 05 kwie 2015, 23:49

Bardzo dobry artykuł
Witam Serdecznie wszystkich !
luxIn

Postautor: magda32 » 14 kwie 2015, 12:48

Jeśli chodzi o montaż drzwi, to ja polecam tę firmę http://www.omnidrzwi.pl/ . Kupowałam u nich drzwi do piwnicy i garażu. Bardzo fachowe podejście. Dodatkowym atutem jest to, że robią je praktycznie na każdy wymiar i można wszystko załatwić przez internet. Dla mnie dużym plusem była również firma kurierska, z której korzystają (TNT). Bardzo profesjonalnie ;)
magda32

Postautor: krzysztof.nieporski » 29 paź 2015, 09:08

Okna wykonaliśmy z ekipą . Doradzili, pomogli wybrać, no i wstawili.
Zrobili indywidualną wycenę uwzględniając nasze finanse, preferencje kolorystyczne żony. Rozwiali moje wątpliwości dotyczące zastosowanych technologii i zwrócili uwagę na izolację.
krzysztof.nieporski

Postautor: lokator » 09 lis 2015, 13:08

Ogólnie nie powinno być problemu ze znalezieniem dobrej firmy okiennej . Rynek jest w tej branży bogaty. Ja natrafiłem na firmę skladokienopole.pl i zamówiłem u nich okna Veka. Dobrze się sprawdzają, tak że cieszę się z wyboru.
lokator

Postautor: draxi » 13 lis 2015, 11:10

Pamiętajcie, że wybór odpowiednich drzwi jest bardzo ważny, zwłaszcza jeśli chodzi o te zewnętrzne, bo mają chronić przed światem zewnętrznym :P Moim zdaniem nie warto pokusić się na jakąś niską cenę takich drzwi, bo niska cena może przełożyć się także na niską jakość. Jak już wydawać kasę to na jakiś konkret, a nie byle co. Lepiej posłuchać dobrej rady niż się potem przejechać :)
draxi

Postautor: Aza » 25 lis 2015, 20:30

A drzwi wewnętrzne jakie preferujecie? Mi spodobały się drzwi Asilo. W szczególności drzwi ukryte Linate Zero. Mają one ukrytą ościeżnicę i zawiasy. Można je w dowolny sposób wykończyć. Czy to pomalować w kolorze ścian czy okleić położoną tapetą. Ładnie i dyskretnie to wygląda, a jak się nam znudzi ich wygląd zawsze możemy go zmienić.
Aza

Postautor: dekostyr » 19 gru 2015, 18:32

Przeglądam galerię bram garażowych i w zasadzie nie wiem na co się zdecydować. Czytałem że należy wybierać bramę garażową pod rodzaj płotu dookoła posesji? Czy tyczy się to materiału czy jedynie koloru?
dekostyr

Mój dziennik budowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Drzwi, okna, bramy garażowe