Drzwi o nietypowym wymiarze

Re: Drzwi o nietypowym wymiarze

Postautor: Emkapol » 04 lip 2018, 11:27

Planujesz wymienić drzwi w swoim mieszkaniu? Masz stare metalowe futryny?

Nie musisz ich usuwać!
Zadzwoń do nas tel. 608 537 009

Wykonujemy:
- drzwi wewnętrzne i zewnętrzne wewnątrz klatkowe,
- drzwi o nietypowym wymiarze do istniejących ościeżnic,
- drzwi z felcem 2 cm,
- renowacje ościeżnic metalowych na kilka sposobów (oklejanie ościeżnic metalowych, nakładki na metalowe futryny, zabudowy ościeżnic stalowych (ZOS)),
- drzwi z nowymi ościeżnicami,
- drzwi w systemie bezprzylgowym, dwuskrzydłowe, przesuwne w systemie naściennym i chowanym w ścianę, skośne, wahadłowe, składane, niewidoczne (zlicowane ze ścianą)
Emkapol

Postautor: piter » 05 lip 2018, 08:22

W wielu miejscach istnieje przecież możliwość wykonania drzwi wejściowych pod określony wymiar. Są przecież producenci, którzy specjalizują się w tego rodzaju usługach.
Można sprawdzić jeszcze w Internorm który specjalizuje się w dostawach okien dedykowanych, pod indywidualne potrzeby. Okna o różnym przeznaczeniu, zarówno do biurowców, budynków wielorodzinnych jak i mniejszych, indywidualnych np domkach 1-rodzinnych.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2018, 09:10 przez piter, łącznie zmieniany 1 raz
piter

Postautor: Flusor » 12 lip 2018, 07:22

Właśnie też mam problem, gdyż potrzebuję drzwi przesuwne w kasecie w takim nietypowym wymiarze i szukam firmy która się takim czymś zajmuje, czy możecie kogoś polecić? Zależy mi na jakości wykonania oczywiście, materiał pewnie będzie do uzgodnienia. Ja się kompletnie na tym nie znam, więc jakaś specjalistyczna firma jest konieczna, z góry dzięki za polecenie kogoś sprawdzonego.
Flusor

Postautor: DanielMak » 22 lip 2018, 23:28

Moim zdaniem powinieneś również zajrzeć do oferty producenta Hormann, który od lat tworzy naprawdę wysokiej jakości drzwi i bramy garażowe. My mamy od nich model Thermo65, który jak sama nazwa wyróżnia się świetną izolacją, porządnym zamkiem ryglowanym i do tego użyto w nich płyty drzwiowej bez widocznej ramy skrzydła po obu stronach drzwi. Polecam poznać dostępne wersje przeszkleń i kolorów bo można stworzyć idealnie dopasowane drzwi do naszego stylu :)
DanielMak

Postautor: frendzel » 07 sie 2018, 08:37

Wiem że torsystem robi bramy na wymiar jak standardowe rozmiary nie pasują wiec jakbyś miał problem z garażem albo coś to tam można spróbować. Ja akurat wymieniałem drzwi do sklepu przesuwne też nie typowy wymiar
frendzel

Postautor: Anastazja15 » 20 wrz 2018, 14:41

Najlepiej po prostu wybrać się do stolarza. Powinno to rozwiązać problem.
Organiczna architektura szuka wyższego sensu użyteczności i komfortu, wyrażonych w organicznej prostocie.s
Awatar użytkownika
Anastazja15

Postautor: Radoslaw1509 » 05 paź 2018, 09:24

Wielu producentów robi drzwi wejściowe na wymiar, jednak nie wszędzie można zamówić drzwi w bardzo dużych wymiarach czy z dodatkowymi naświetlami. Najlepiej pod tym względem sprawdza się stolarka aluminiowa, jest bardzo stabilna i nie ulega odkształcaniu pod wpływem obciążeń użytkowych czy wysokich temperatur. Osobiście mogę polecić drzwi Schuco z tej firmy: aluplus
Radoslaw1509

Postautor: daszkowa » 12 gru 2018, 09:57

Hmm, no ciężko mi powiedzieć. Ja w domu mam wszędzie 80-tki, tylko drzwi wejściowe są szersze. A może sprawdzisz ofertę DDD - Dobre Dla Domu? Słyszałam, że mają duży wybór, może akurat znajdziesz to, czego szukasz. Dobrym rozwiązaniem może też być wykucie większej dziury w ścianie, albo zamurowanie - to już od Ciebie zależy, czy chcesz mieć szersze drzwi czy węższe.
daszkowa

Poprzednia

Wróć do Drzwi, okna, bramy garażowe