Drzwi o nietypowym wymiarze

Radoslaw1509

28 cze 2019, 10:45

Pracuję przy inwestycjach i mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o stolarkę okienną i drzwiową, do tej pory korzystałem z usług dwóch firm Alu-Plus i Argo, które oferują aluminiową stolarkę w systemach Schuco. Osobiście uważam, że dobrej jakości aluminiowe drzwi to najlepszy wybór, jeśli chodzi o trwałość i estetykę. Można je wykonywać w bardzo dużych wymiarach i nietypowych kolorach, a nawet zastosować przeszkloną panoramiczną konstrukcję fasadową zintegrowaną z oknami i drzwiami.

jones

30 paź 2019, 08:10

Ja mam drzwi aluminiowe w domu i na prawdę mogę polecić. Zamawialiśmy u nas w mieście w takim salonie, a producentem jest Aluhaus. Może spróbuj tam znaleźć.
Tomaszon

12 lis 2019, 10:45

W takim razie koniecznie zajrzyj na hoton.pl na pewno pomogą ci dobrać najlepszą opcję tak jak i mi pomogli. Mają ciekawe i niestandardowe rozwiązania, do tego innowacyjne pomysły. Dzięki temu są elastyczni i dostosowują się do potrzeb klientów. Ja mam od nich drzwi przesuwane - super sprawa. Oszczędność miejsca i optyczne powiększenie przestrzeni. Wnętrze dzięki ich drzwiom wygląda schludnie i klasycznie. Same drzwi działają bez zarzutu, są solidnie wykonane i doskonale wtapiają się w całość wystroju :)
OptimumBHP

12 lut 2020, 13:29

No to się można ładnie urządzić... nawet nie brałbym tego pod uwagę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drzwi, okna, bramy garażowe”