Domy szkieletowe

Domy szkieletowe

Postautor: Apelia » 13 lip 2018, 08:47

Co myślicie o takich gotowym domach "do złożenia". Chyba nazywają się szkieletowe?
Apelia

Re: Domy szkieletowe

Postautor: bebniarzjac » 27 lip 2018, 11:18

Ja się niebardzo na tym znam. W związku z tym raczej nie będę w stanie pomóc.
Czasem powodzenie w życiu zależy od drobnostki.
Od jednego spotkania.
Właściwej decyzji, łutu szczęścia.
Awatar użytkownika
bebniarzjac

Postautor: WALD » 13 sie 2018, 06:44

Ciekawe nie słyszałem o tego typu rozwiązaniach zastanawiam sie tylko czy tego typu konstrukcje odnoszą sie także do domków letniskowych?
WALD

Postautor: Crusader3 » 28 sie 2018, 13:58

Ja niestety niespecjalnie mam doświadczenie w tym obszarze. Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...
Wyśnione obiady nie napełnią żołądków. Nie można się też nimi podzielić.
Awatar użytkownika
Crusader3

Postautor: KasiaZaleta » 16 paź 2018, 07:58

No, to ja się rozglądałam za takim rozwiązaniem. Okazało się, że jedyną wadą jest trwałość na jakieś 30-40 lat. Wada dla Polaka bo cały świat poczytuje to sobie za zaletę. Buduj się dom dla siebie, a jak ktoś przyjdzie po nas, to zbuduje sobie po swojemu dla siebie. Niestety mąż ma zdanie jak większość Polaków i dom murowaliśmy.
KasiaZaleta

Postautor: [email protected] » 20 paź 2018, 15:22

Domy szkieletowe, ekologiczne, energooszczędne - to wizja przyszłości i światowy kierunek do życia w zgodzie z naturą oraz polski, rządowy kierunek w budownictwie. Domki mobilne na własnych podwoziach - TINY HOUSE, bardzo popularne na zachodzie, których podstawowa funkcjonalność to mobilność, jako alternatywa popularnych kamperów, to wizja podróżowania w warunkach domowych.
[email protected]

Wróć do Domy drewniane