Dom z kontenerów morskich

Dom z kontenerów morskich

Postautor: Rudaa1988 » 06 wrz 2017, 19:00

Witam
Czy jest tu ktos kto taki dom zbudował, mieszka w takim? Jak z mieszkaniem w zimę? Czy w takim domu jest możliwość centralnego ogrzewania czy opcja tylko klimatyzacja? Ogólnie poszukuję wszelkich informacji na temat budowy tych domow. Byłabym wdzięczna gdyby ktos mi podpowiedział gdzie znajdują sie takie domu, bardzo chciałabym zobaczyć na żywo. Z góry dziękuje.
Rudaa1988

Re: Dom z kontenerów morskich

Postautor: HalabisArchitektura » 26 wrz 2017, 00:51

Projektowałem kiedyś restauracje kontenerową (link poniżej)... ściany ocieplone pianką, ogrzewanie i pozostałe instalacje jak w tradycyjnym domu. Na żywo widziałem je tylko jako kawiarnie, bez izolacji ścian, bo użytkowane w okresie letnim. Miałem kontakt do firmy w Szczecinie, która zajmowała się kompleksowym wyposażeniem kontenerów.

Pozdrawiam
halabisarchitektura.pl
Awatar użytkownika
HalabisArchitektura

Re: Dom z kontenerów morskich

Postautor: aerona » 25 kwie 2018, 13:44

Oo, taka restauracja, o której pisze Halabis, to naprawdę ciekawa sprawa. Tylko, że bardziej bym się nastawiała na jakiś punkt gastronomiczny :) Postawić taki pawilon i można startować z działalnością. Tylko oczywiście trzeba jeszcze kupić sprzęt, załatwić wszystkie pozwolenia, sanepid, itd. No i naturalnie trzeba skądś taki pawilon kupić. Mnie sie spodobały te firmy Mastertec.
Awatar użytkownika
aerona

Wróć do Porady budowlane