DOM SZKIELETOWY

kasandra.niemcewicz

13 wrz 2018, 08:38

W naszej okolicy takie domki stawia firma wood house.net.pl Widać że znają się na tym co robią jak rozmawiałam z sąsiadem to mówił że jest zadowolony i z ich wykonanej pracy i mieszkania w tym domu. Ponoć są bardziej ekonomiczne i energooszczędne.

Kamil Stec

27 maja 2020, 09:14

Sam zacząłem budowę domu szkieletowego z firmą Domy z Natury. Cała budowa wyniosła mnie w dokładnym przeliczeniu ok. 1000zł/m2 - to jest też ich specjalna oferta właśnie. Z tego co wiem, firma buduje w całej Polsce, bez względu na odległość. Płyta fudamentowa to różny koszt - u nas wyszło ponad 30 tysięcy. Wszystko zależy od materiałów. Ekologiczna płyta jest tańsza i dużo lepsza także polecam.
kubakarski

18 lut 2021, 11:16

Jak celujesz w budynek zgodny z normami środowiskowymi, do tego tani w zarządzaniu, utrzymaniu to konstrukcja szkieletowa oczywiście tak. Tylko zwróć uwagę, zadawaj pytania dotyczące poszycia zewnętrznego, zastosowanego materiału izolacyjnego, jakości drewna. To ważne kwestie. Nie budujesz nigdy z drewna chorego. Tego trzeba dopilnować. Z tych lepszych wykonawców na krajowym rynku polecam drewdom-radom.pl.
roman3212
Kontakt:

17 sty 2022, 10:41

Ja dom szkieletowy przewoziłem korzystając z usług firmy https:/ww.profieko.pl/transport-nienormatywny-inowroclaw . Mają krótkie terminy realizacji zlecenia, a co najważniejsze, atrakcyjne ceny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupiłeś projekt i co dalej?”