Dom i jego otoczenie

Re: Dom i jego otoczenie

Postautor: Ewini76 » 26 paź 2017, 19:00

Otoczenie na pewno powinno również być dopasowane stylem do domu. Ze względu na szeroka ofertę modeli elementów jak kostki dekoraycjne, plyty, palisady dekoracyjne itd w szerokiej gamie kolorów i modeli mogę polecić Ci producenta Pozbruk :)
Ewini76

Postautor: DanielMak » 31 paź 2017, 09:17

jeżeli chodzi o otoczenie to na pewno warto szukac wysokiej jakości materialow w ofercie Pozbruk. Stawiają przede wszystkim na jakość wykonania, użytych kruszyw i barwników :)
DanielMak

Postautor: ŁukaszB29 » 01 lis 2017, 09:47

Jeżeli chodzi o otoczenie to zdecydowanie polecam najpierw sprawdzić oferte producenta elementów betonowych do ogrodu Pozbuk bo rzeczywiście jest w czym wybierać a jednocześnie stawiają na najwyższą jakość wykonania :)
ŁukaszB29

Postautor: robercik155 » 07 lis 2017, 08:51

Ja zainteresowałem się ogrodzeniem z kamienia - taki fajny kompromis pomiędzy wielkimi murami, a zwykłą siatką. Dodatkowo, kamień wytrzyma długie lata i nie powinno się z nim nic stać. Wybrałem firmę http://www.gardenfactory.pl/oferta/ogrodzenia-z-kamienia ( zajmują się też ogrodami i wieloma innymi rzeczami, dlatego w komplecie będzie taniej).
robercik155

Postautor: davis12 » 04 gru 2017, 15:03

Do mojego ogrodu dodałem sporo kamieni. Według mnie nadają one niezwykle magicznego i eterycznego klimatu. Skojarzenia z bajkami lub magicznymi krainami nie są przypadkowe. Efekt ten uzyskałem dzięki współpracy z https://www.stonegarden.com.pl/ .
davis12

Postautor: Nowy93 » 23 sty 2018, 09:43

Czy macie w otoczeniu domu może parking koło garażu, albo ścieżki z kostki brukowej?
Ja mam kostkę brukową silikonową, jak na zdjęciu:
Obrazek
Zastanawiam się jaki impregnat do kostki będzie najlepszy. Czytałem trochę o impregnatach i chcę zdecydować się na te silikonowe, bo są najbardziej bezpieczne dla środowiska. Na razie myślę o takich impregnatach: DEEP COAT V, CLEARSEAL N, FURGO i nie wiem na który się zdecydować. Pomożecie?
Awatar użytkownika
Nowy93

Postautor: koby2000 » 26 sty 2018, 12:18

Palisady z plastiku są bardzo praktyczne, wyznaczyłem ścieżki uzupełniłem kamieniami, wszystko wygląda elegancko i sludnie.
koby2000

Postautor: mateusz » 07 kwie 2018, 11:33

Podepne sie do tematu. Moze ktos poleci jakis sprzet do koszenia trawy.
mateusz

Postautor: damian5445 » 09 kwie 2018, 12:47

Ta witryna wygląda całkiem rzetelnie i solidnie. Wydaje mi się, że można rozważać zakupy tam.
Nasze czyny i odpowiedzialność nie należą tylko do nas: tego, czy potem staną się przekleństwem, czy błogosławieństwem, nie zawsze można przewidzieć ani nawet w pełni pojąć.
Awatar użytkownika
damian5445

Postautor: klaudiuszm » 11 kwie 2018, 08:19

Dla mnie otoczenie domu to jest sprawa kluczowa. Nie wyobrazam sobie jakbym mial dajmy na to cos zaniedbane. W tym roku takze planujemy zrobic od nowa ogrod .. aktualny stan rzeczy troche sie nam znudzil. Do calosci projektu mam zamiar wynajac architekta. Moje pytanie jest nastepujace, jakies rosliny czy tez krzewy najbardziej sie nadadza na wieloletnia eksploatacje? Zajac tym wszystkim chce sie juz we wlasnym zakresie - jakies hobby trzeba miec :) Druga kwestia to zadbanie o trawnik. Szczerze powiedziawszy jest tego dosc duzo metrow i zastanawiam sie mocno nad zakupem jakiegos traktorka do koszenia. Jaki budzetem musze operowac przy zakupie czegos sensownego? Wstepnie przegladajac jedna z ofert https://www.sklepogrodniczy.pl/maszyny- ... -ogrodowe/ widzialem rozbieznosci w cenie sa dosc duze. Pytanie co bedzie wystarczajace na moje potrzeby. Jedno jest pewne, to musi byc sprawdzona konstrukcja gdyz nie mam zamiaru bawic sie w czeste naprawy. Z gory dzieki za rekomendacje!
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2018, 18:29 przez klaudiuszm, łącznie zmieniany 1 raz
klaudiuszm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Działka - teren wokół domu