Dom i jego otoczenie

staniek

11 wrz 2017, 11:01

chyba zerknę co robi ta firma bo też jestem na etapie szukania ogrodzenia, bram oraz elewacji na dom. :)

Dingles

18 wrz 2017, 08:26

Zgadzam sie. Poza tym nie wiem jak Was, ale mnie osobiście praca w ogrodzie relaksu. e. Lubie raz na jakiś czas wyciągnąc kosiarkę i kosić trawę ;) Ewentualnie pograbić liście ( swoją drogą trzeba będzie już się za to zabrać ponieważ zbliża się jesień.....).

Ktoś tutaj wczęsniej pytał sie o doniczki na taras..... Najlepiej rozejrzeć się za nimi w sklepach internetowych. Ceny są najkorzystniejsze. Poza tym jest o wiele większy wybór ( w popularnych marketach często jest to samo, szczególnie poza sezonem).
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2017, 12:53 przez Dingles, łącznie zmieniany 1 raz.
Porefuar

18 wrz 2017, 09:57

Ja właśnie zaopatrzyłem się w basen , akurat mają jesienne promocje więc warto sprawdzić moim zdaniem.
TomekP

18 wrz 2017, 14:59

Dla mnie piękny ogród, to podstawa jeśli chodzi o otocznie domu. Wszelkie rośliny ozdobne, drzewka, krzewy, to coś co uwielbiam i nie wyobrażam sobie by mogło tego zabraknąć przy moim domu. Stawiam zawsze jednak na rośliny wysokiej jakości, od sprawdzonego hodowcy i dlatego zawsze kupuję je u Ulińskich w Konstancinie Jeziornie.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 07:55 przez TomekP, łącznie zmieniany 1 raz.
piter

27 wrz 2017, 12:08

Jak walczyć z chwastami pojawiającymi się w ogrodzie, w miejscach trudno dostępnych do których trudno jest wjechać kosiarką czy podkaszarką. Najczęściej jest to wzdłuż ogrodzenia. Wygląda to bardzo źle i razi w oczy.
janek54

28 wrz 2017, 09:28

piter pisze:Jak walczyć z chwastami pojawiającymi się w ogrodzie, w miejscach trudno dostępnych do których trudno jest wjechać kosiarką czy podkaszarką. Najczęściej jest to wzdłuż ogrodzenia. Wygląda to bardzo źle i razi w oczy.
Wykorzystuje się do tego selektywne (a więc zwalczające określony rodzaj chwastów) lub nieselektywne (czyli zwalczające wszystkie rośliny) herbicydy.
Aby skutecznie zwalczać chwasty należy stosować się do informacji zawartych na etykiecie. Wrzucam jeszcze link do poradnika jak efektywnie stosować środki ochrony roślin.
https://www.mgprojekt.com.pl
DanielMak

29 wrz 2017, 16:53

Jego otoczenie czyli ogród, taras, ogrodzenie itd. jeżeli chodzi o rozwiązania które można zastosować aby mieć piękne otoczenie domu to polecam ssprawdźić ofertę Pozbruk gdzie rzeczywiście jest mnóstwo trwałych i jednocześnie pieknych rozwiązań no ale o tym warto przekonać się samemu :)
DanielMak

01 paź 2017, 14:21

CO do tarasu to wybralismy Kanada Pozbruk jest to kostka dekoracyjna imitująca drewno. Zdecydowanie poolecam :)
Zofia555

06 paź 2017, 10:25

Przydomowy ogród to świetny sposób na odreagowanie stresu pracy w biurze. Wiele osób mysli, że to męczące, niepotrzebne ale odrobina wysiłku fizycznego to same zdrowie. A co dopiero jeśli coś nam fajnego wyrośnie, satysfakcja gwarantowana : )
Awatar użytkownika
bob123

13 paź 2017, 13:48

Hm... Ja właśnie jestem na etapie poszukwań jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się ogrodami zimowymi. Czy może jesteście w stanie mi kogoś takigo wskazać? Kompletnie nie wiem na co się zdecydować, ponieważ ofert w Internecie jest całe mnóstwo i niezbyt wiadomo w jaki w ogóle sposób wybrać ofertę.

Najlepiej, żeby dana firma była z Bytomia lub okolic, ale w zasadzie rzecz biorąc, to w grę może wchodzić ktokolwiek, kto wykonuje taki rzeczy na terenie województwa śląskiego.

A co Wy o tym sądzicie? Czy znacie może jakąś firmę, która się tego typu sprawami zajmuje? Korzystaliście może z jakichś sprawdzonych usług i jesteście w stanie coś konkretnego doradzić? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym :)
Chwilowo czas przestaje istnieć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Działka - teren wokół domu”