deweloperzy mieszkań

Monia

20 lip 2016, 08:41

Budowa domu to poważna decyzja, powinna być dobrze przemyślana. Trzeba przekalkulować budżet oraz możliwości czasowe, które jesteśmy w stanie włożyć w budowę i wykończenie. Jeśli nie masz wystarczającej ilości czasu, zastanów się nad kupnem mieszkania od dewelopera. Mieszkanie z rynku pierwotnego to dobre rozwiązanie, tylko najlepiej skorzystać z usług sprawdzonego dewelopera, polecanego przez znajomych lub rodzinę. W Legnicy mogę Ci polecić Modernbud http:/ww.modernbud.pl/ Znajomi kupili mieszkanie i chwalili go sobie.

michalciechan1

25 sie 2016, 13:02

Mieszkania są niekiedy w cenie nowego domu. Trzeba dobrze trafić. Często sprzedawcy znacznie zawyżają cenę mieszkań chociaż standard jest dość niski. Trzeba najpierw znaleźć kilka mieszkań, sprawdzić ich zalety i wady a następnie zrobić wycenę o na przykład w Urban.one. Dzięki niej poznamy prawdziwą wartość mieszkania i będziemy mogli coś utargować na cenie. Ja osobiście to wolę dom bo jest większa swoboda, ogródek itd...
mrówka

10 paź 2016, 10:31

Wychowałam się w domu jednorodzinnym i nie wyobrażam sobie mieszkać w bloku, tzn. wyobrażam, bo przed ślubem wynajmowaliśmy przez 10 miesięcy 2-pokojowe mieszkanie w bloku i wspominam to jako koszmar. Zero prywatności, brak ogrodu, do którego byłam przyzwyczajona, ciasno, na klatce czasami śmierdziało itd. Po ślubie kupiliśmy od dewelopara Makbud segment na ul Augustowskiej. Ściany są dobrze wygłuszone, ogródek jest, prywatność zachowana, rozkład pomieszczeń świetny, do pracy mamy z mężem niedaleko. Ceny segmentów są porównywalne z mieszkaniem 2-pokojowym w Warszawie, a komfort i metraż nieporównywalnie większy.
sofia32

26 wrz 2017, 12:28

Dom to w mojej ocenie dobra inwestycja. Ale zdecydowałabym się raczej na zakup czegoś gotowego od dewelopera. W Zielonej Górze powstała na przykład taka inwestycja amarodeweloper.pl/oferta/rajska-park/. Osobiście bardzo mi się podoba - działeczki nie za wielki, domy o fajnym rozkładzie, także gdybym miała inwestować to w taki dom.
eni

28 wrz 2017, 23:07

Szukając dobrych miejsc do zamieszkania trafiłam na ofertę dewelopera Euro Styl.
Jest to osiedle Viridisw bardzo bliskim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealne miejsce do zamieszkania, dla tych którzy lubią mieć tereny zielone na wyciągniecie ręki.
Pacza

25 lis 2019, 12:19

Dużo też zależy od tego, czego oczekujesz od lokum. Mieszkanie w bloku to sąsiedzi, hałas i wiele różnych osobowości w jednym miejscu, ale za to zazwyczaj blisko centrum i łatwiej zmienić miejsce zamieszkania, nigdy nie wiemy jak się życie potoczy - mieszkanie łatwo wynająć :) Dom to nierzadko "studnia bez dna" :)
Tomaszon

25 lis 2019, 12:24

Jak wspomniał kolega wyżej, zależy czego oczekujesz od własnego M :D Moja siostra kupiła mieszkanie w Kielcach od kasinskiinvestment i jest bardzo zadowolona. Mieszkanie przy odbiorze nie miało żadnych niedociągnięć, solidnie wykonana robota. Blok postawiony z dobrej jakości materiałów, nie słychać sąsiadów za ścianą, blok terminowo oddany do użytku. Bezproblemowy kontakt z deweloperem. Super okolica bloku, osiedle zadbane. Dom to na pewno większy koszt i dodatkowe późniejsze zmartwienia - dojazdy do pracy/ szkoły itp. trzeba samemu palić w piecu i non stop jest coś dl zrobienia wokół :)
Pan Dzwigowy

03 gru 2019, 12:56

Co myślicie o developerze MAK DOM? Interesuje mnie mieszkanie na tej inwestycji: https:/ww.makdom.pl/mieszkania-krakow,182, a dźwigiem tam niestety nie byłem. :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-topic”