Dekoracje okien

camio

13 sty 2020, 16:55

Czy ktoś miał podobny problem co ja? Dekoracje okien to dla mnie prawdziwa zmora od pierwszego wynajmowanego mieszkania, a mam ich kilka na swoim koncie. Nie przepadam za firankami, żaluzje podobają mi się tylko drewniane, a styl mieszkania, które w końcu kupiliśmy nie nadaje się do pustych okien, bo zdecydowaliśmy się na neoklasycyzm. Prawdopodobnie zdecyduję się na rolety, które ograniczą w razie czego wpadające światło i zasłony, ale tylko jako dekoracje przy oknach. Akurat gapiowie nam nie przeszkadzają, bo mieszkamy bardzo wysoko.
A wy? Na co się decydujecie?

Raptus

12 lut 2020, 09:11

U mnie takimi sprawami zajmuje si ę żona ;)
Ale muszę przyznać że okna drewniane i tak sa same w sobie atrakcyjne. wiec u nas jest skromnie. Rolety mamy dzień i noc w kolorze szarym. Zasłonki (bardziej dla ozdoby) w kolorze ciemnej zieleni. a doniczki z kwiatami w kolorach właśnie szarych i zielonych. Naprawde daje to fajny efekt.
jones

17 lut 2020, 09:10

Miałem podobnie. Lubię minimalizm i wersja firany plus zasłony jeszcze do tego jakieś kokardy do mnie nie przemawiało. Zależało mi na elegancji i takiej przytulności. Mamy dom podzielony na kilka pomieszczeń - biuro, 2 sypialnie, salon, łazienka i kuchnia. W przedpokoju nie mamy okien. Biuro miały być eleganckie więc postawiliśmy na żaluzje drewniane, chociaż wahaliśmy się jeszcze nad aluminiowymi. W pozostałych pomieszczeniach mamy rolety rzymskie w jasnym odcieniu takiej złamanej bieli. Pięknie wyglądają wszystkie okna, żadnych innych ozdób nie mamy, zrezygnowaliśmy z firan, zasłon całkowicie. Wszystko zamówiliśmy w jednym sklepie AGATA ROLETY, który polecili nam znajomi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściany”