Czy wieszacie w oknach firanki

Czy wieszacie w oknach firanki

Postautor: piter » 11 cze 2018, 07:34

Jak w temacie napisałam: wieszacie jeszcze w oknach firanki? Czy nie uważacie, że w pewnym stopniu są już przeżytkiem? Chyba, że macie inny pomysł na ich wykorzystanie?
piter

Re: Czy wieszacie w oknach firanki

Postautor: janek54 » 11 cze 2018, 09:42

piter pisze:Jak w temacie napisałam: wieszacie jeszcze w oknach firanki? Czy nie uważacie, że w pewnym stopniu są już przeżytkiem? Chyba, że macie inny pomysł na ich wykorzystanie?

Wieszam. Dodam, że nie obchodzi mnie czy jest to przeżytek czy nie. Ale podobają mi się i dlatego wieszam. Nie patrz się na to co podoba sie innym. Zdecyduj się na to co podoba się Tobie :)
W salonie mamy aktualnie takie makarony:
Obrazek
I są bardzo wygodne przy wychodzeniu na balkon.

Zamawialismy przez internet. W sklepach w sieci jest o wiele taniej niż stacjonarnie. Poszukajcie sobie ich tutaj: https://firaneo.pl/firany-do-salonu
https://www.mgprojekt.com.pl
janek54

Postautor: davis12 » 19 wrz 2018, 09:09

Oczywiście, że tak! Firanki metrażowe, wykonane przez Decortina pozwoliły nam na ciekawe ozdobienie wnętrza. Warto było skorzystać właśnie z ich usług, gdyż aktualnie pokoje prezentują się bardzo gustownie i elegancko. Dokładnie na takim efekcie nam zależało!
davis12

Postautor: boniwijka » 25 wrz 2018, 08:23

wieszam. I wcale nie uważam, że to przeżytek. Teraz jest tyle ciekawych materiałów, kolorów, krojów, sposobów szycia, że nawet w nowoczesnych wnętrzach "staroświeckie" firanki mogą wyglądać świetnie. Ja mam je w każdym pokoju - i są albo takie nieco bardziej tradycyjne i proste, albo makarony w pokoju gościnnym :) Wbrew pozorom one ładnie dopełniają aranżację. Bez firan i zasłon mieszkanie wydawało mi się takie puste, a teraz jest znacznie lepiej! :)
boniwijka

Wróć do Off-topic