Co do dzieciecego pokoju

Co do dzieciecego pokoju

Postautor: Lewczak » 12 lip 2018, 16:43

Nowe mieszkanie trzeba jakoś urządzić. Macie już pomysł na to, jak urządzić pokój dziecięcy? Sama obecnie jestem na tym etapie i nie jest to łatwe zadanie. Zależy mi na wielu modnych dodatkach - dlatego też zastanawia mnie taka opcja jak pufy dla dzieci. Co o tym myślicie?
Lewczak

Re: Co do dzieciecego pokoju

Postautor: amelka4 » wczoraj, 18:24

Jeśli już mowa o dzieciach i wyposażeniu dla nich, mogę podrzucić namiar na sklep, w którym można kupić dobrej jakości rożki niemowlęce To coś, co przyda się każdemu maluchowi. Dzięki rożkom niemowlęcym dziecko czuje się przytulnie i bezpiecznie. No i taki rożek można stosować na wiele sposobów: jako miejsce do zabawy, jako przewijak czy pościel do łóżeczka.
amelka4

Re: Co do dzieciecego pokoju

Postautor: Maranka » wczoraj, 20:12

Bardzo ciekawe meble do pokoju dla dziecka i nie tylko znajdziesz w: https://idealdesign.pl/.Mają tam designerskie meble od polskich i zagranicznych projektantów. Jeżeli szukasz czegoś, co nada stylu całej sypialni dziecięcej, to z pewnością tam znajdziesz. Może zamiast pufy siedzisko w kształcie psa? Dziecko z pewnością byłoby zachwycone, a jest dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.
Maranka

Wróć do Off-topic