Charakterystyka energetyczna

Charakterystyka energetyczna

Postautor: MG Projekt » 03 lut 2012, 08:29

Do każdego naszego projektu dołączamy Państwu bezpłatnie charakterystykę energetyczną. Charakterystyka energetyczna stanowi wyliczenie zapotrzebowania na energię pierwotną oraz energię końcową dla projektu budynku, z tą uwagą, że w projekcie powtarzalnym nie jest ono przyporządkowane do konkretnej lokalizacji (do obliczeń przyjmuje się pierwszą strefę klimatyczną oraz teorytyczną orientację względem stron świata). Charakterystyka dotyczy projektu i rozwiązań projektowych - nie jest związana z wybudowanym domem, przekazywanym do odbioru do użytkowania.

Poniżej prezentujemy typową charakterystykę energetyczną dołączaną do każdego naszego projektu:

Obrazek

Wszystkie informacje na temat pakietu dostępne tutaj - http://www.mgprojekt.com.pl/charakterys ... ergetyczna
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Charakterystyka energetyczna

Postautor: gorawski » 15 lut 2012, 08:30

o prosze kolejny pakiet ktory mozna miec za free :) potem mozna zamowic jeszcze swiadectwa energetyczne i rzeczy z energetyka bedziemy mieli juz jakos pod kontrola.
gorawski

Postautor: krakus » 18 lut 2012, 20:38

Dobrze ze nie trzeba tego samemu liczyc lub zlecac kolejnej firmie. Znowu mnustow zalatwiania, dzwonienie po lludziach z odpowiednymi uparwnieniami. koszmar. A tak wszystko za jednym razem i jeszcze za darmo - i o to chodzi.
krakus

Postautor: Pani_domu » 19 lut 2012, 11:45

Pakiet dla Hetmana mam nadzieje jest w drodze i już za chwilę będę miała wszystkie pakiety u siebie razem z projektem. Największe obawy miałam zawsze ze sprawami związanymi z energetyką. I chyba nie tylko ja. Dobrze, że pracownia postanowiła wyjść na przeciw tym obawą. razem ze świadectwem energetycznym mam nadzieję, że juz nie będę musiała się o to aż tak martwić :)
Awatar użytkownika
Pani_domu

Postautor: Halinka » 09 mar 2012, 13:13

A mółby ktoś wytłumaczyc, czym się różni charakterystyka od świadectwa? I czy koniecznie trzeba mieć oba? Jak to wygląda? ;)
Cześć wszystkim! ;)))
Halinka

Postautor: Halinka » 19 mar 2012, 14:19

Ok już sama znalazłam na blogu MG Projekt - tu wszystko jest ładnie rozpisane :)))

Jak ktoś ma takie problemy z tym jak ja, to polecam lekturę! :)))

http://www.mgprojekt.com.pl/blog/swiade ... nformacje/
Cześć wszystkim! ;)))
Halinka

Postautor: Tola » 21 mar 2012, 14:31

Dzięki za lekturę, chętnie poczytam, niestety moja wiedza na ten temat jest bardzo nikła ;/
Jak tylko znalazłam te forum, to uświadomiłam sobie że tak mało wiem....
Tola

Postautor: Dakota » 11 kwie 2012, 09:42

Kompletnie się na tym nie znam, myślę że taka miła lekturka mi się przydaj, a jak dalej nic z tego nie zrozumiem to zmuszę męża by do tego zajrzał.
Jak ktoś ma takie problemy z tym jak ja, to polecam lekturę! :)))

Halinka, mam i to chyba większe :D
Dakota

Postautor: Manda24 » 27 sty 2013, 17:10

Ciężko nazwać to miłą lekturką;) Mam podobnie- uczulenie na wszystkie instrukcje itp:)
Manda24

Postautor: madzik » 24 lis 2013, 18:18

To nie jest miła lektura, lecz lektura bardzo przydatna> z całą pewnoscią musimy ją znać budując dom
pozdrawiam
madzik

Następna

Wróć do Pakiety dla domów