Budowa domu

Budowa domu

Postautor: kominiks » 06 mar 2015, 22:37

Hej. Mam pytanie do użytkowników forum. Znacie może jakąś firmę któa zajmuje sie taka robota jak budowanie domów pod klucz? Interesuje mnie aby po zakończeniu prac dom był w pełniu gotowy do zamieszkania. Jeśli znacie takie firmy bardzo proszę o jakieś namiary.
kominiks

Re: Budowa domu

Postautor: kabor » 19 paź 2015, 13:26

Jeżeli temat jest nadal aktualny chciałabym polecić naszą firmę Kabor. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, obsługujemy klientów kompleksowo. W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę www.kabor.info
kabor

Postautor: Kamil Walaszczek » 07 gru 2015, 17:56

słyszałem o firmie Kabor to bardzo dobra firma, robią niezłe domy pod klucz
Łapie tylko dobre chwile
Awatar użytkownika
Kamil Walaszczek

Postautor: Dramuś » 29 lut 2016, 11:52

Również słyszałem o tej firmie, podobno spoko. Poszukaj w necie firmy w swojej okolicy i opinii na ich temat. a przede wszystkim podzwoń po nich.
Dramuś

Postautor: Krycha » 05 mar 2016, 15:06

Ja polecam Pana Darka , który u nas budował dom z kolumnami pracowni mg.Firma profesjonalna , było kilka błędów w projekcie ale uporali się z nimi , jak wiele rzeczy nam podpowiedzieli aby udoskonalić projekt.Budowa była w okolicach warszawy.Podaje namiar 605-347-434.pozdrawiam Krystian
Krycha

Postautor: Ona333 » 19 cze 2017, 07:10

Podpowiedzcie ile zapłacę za ogrzewanie centralne w średnim mieście? Czy zmieszczę się w 2000zł? Ktoś już się zdecydował na usługę tego typu? Znalazłam jedną firmę w moim mieście i aż boję się zapytać o cenę :/ A marzy mi się taka wygoda w domu ;)
Ona333

Mój dziennik budowy

Postautor: marianm » 14 lut 2018, 11:59

Jeśli dom jest mały to ogrzewanie takie się opłaca. Jednak nie polecam inwestować w ogrzewanie centralne w domach o powierzchni większej niż 100 m2.Cena takiego ogrzewania może byc w takiej sytuacji bardzo wysoka i niekoniecznie będzie to opłacalne przedsięwzięcie. O wiele lepsze i równie wygodne bedzie ogrzewanie gazowe. W takim przypadku wystarczy jedynie ustawić termostat.

Wśród firm budowlanych polecam DQM z Białegostoku. FIrma ma dobre opinie (wystarczy sobie poczytać w sieci). Poza tym działaja nie tylko w samym Białymstoku ale równeiż i w innych miastach).
https://rycekdqm.oferteo.pl/
marianm

Postautor: lily » 28 lut 2018, 14:19

Na Podkarpaciu FACHMAN jest firmą budowlaną godną polecenia. Mają oddziały w Mielcu, Rzeszowie i Dębicy. Specjalizują się w stawianiu domów pod klucz. Działają profesjonalnie, terminowo wywiązując się z prac.
lily

Postautor: rumak » 15 mar 2018, 18:50

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Poszukuję właśnie jakiejś sprawdzonej firmy z rejonu śląska, która zajmuje się chromowaniem... Czy macie w tym obszarze jakieś doświadczenie i bylibyście w stanie polecić jakieś porządne i sprawdzone usługi? Ja się właśnie zastanawiam co byłoby warto wybrać. Z informacji zebranych w necie udało mi się ogrnąć, że http://obex.pl/ z Tarnowskich Gór ma wartą uwagi ofertę.... Co na ten temat uważacie? Może znacie jeszcze coś godne rozważenia? Z całą pewnością wszystkie propozycje będą bardzo przydatne :)
Naturalność jest także pozą, i to jedną z tych, jakie znam, jedną najbardziej irytującą.
Awatar użytkownika
rumak

Postautor: terenia » 29 lip 2018, 08:41

Zanim weźmiesz się za budowę domu, najlepiej się zapoznać z tematem. Na tym blogu znajdziesz wszystko https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Nawet będziesz w stanie sporządzić kosztorys budowy, dzięki specjalnemu kalkulatorowi.
terenia

Następna

Wróć do Kupiłeś projekt i co dalej?