Budowa domu fokstrot

Budowa domu fokstrot

Postautor: Kasiahelen » 04 gru 2017, 20:16

Witam chcemy budować dom fokstrot czy można jakieś porady
Kasiahelen

Re: Budowa domu fokstrot

Postautor: Margot » 17 sty 2018, 13:58

Dla mnie budowa damu to spore wyzwanie a żeby wybrac odpowiednie pokrycie dachowe też trzeba sie dobrze zastanowić. Moją uwagę zwróciła blacha z posypką gerard. ktoś z was ma u siebie coś takiego na dachu? Jak sie sprawuje ?
Margot

Postautor: Januszek » 22 lut 2018, 09:59

A moze warto zastanowic się nad taka ofertą decra stratos Jest to lekkie pokrycia dachowe Decra Stratos, wyglądem przypominające gont drewniany, nie wymaga konserwacji, wytrzymałe na warunki zewnętrzne.
Januszek

Postautor: lily » 19 kwie 2018, 12:14

Gdy budujesz dom od podstaw możesz być pewien, ze spełni on wszystkie Twoje oczekiwania. Na pewno łatwiej jest kupić gotowy ale nie zawsze jest to możliwe. Jeśli myślisz o budowie, to warto przede wszystkim odpowiednio wcześnie poszukać profesjonalnej firmy budowlanej. Z rejonu Podkarpacia mogę polecić firmę FACHMAN. Są terminowi i rzetelni, mają długoletnie doświadczenie. Warto się zainteresować.
lily

Postautor: Lewczak » 08 paź 2018, 16:34

Niedługo bedziemy budować dom i zastanawiam sie czy nie skorzystać z pomocy tej firmy http://zarzycki-konstrukcje.pl/doradztwo-budowlane/. Widziałm, ze mają spore doświadczenie jeżeli chodzi o budowę bo samemu się za to zabrać to chyba spore wyzwanie
Lewczak

Postautor: rybsonmx » wczoraj, 06:56

Dzień dobry,
Zaczynamy budowę domu Fokstrot WAH1714. Czy ktoś z forumowiczów już buduje lub zbudował ten dom?
Dzięki za info.
Pozdrawiam
rybsonmx

Wróć do Porady budowlane