Strona 2 z 4

Re: Bramy garażowe

: 28 cze 2018, 09:34
autor: smilero
Jeśli zależy nam na wygodzie i jakości, to nie możemy zapomnieć o takim rozwiązaniu jak automatyka bramowa, która mega ułatwia życie. :D

Re: Bramy garażowe

: 29 cze 2018, 20:35
autor: barcisław
A jak możesz sterować bramą z pozycji aplikacji na smartfonie - i nie musieć pamiętać o pilocie to poziom tej wygody wzrasta jeszcze bardziej. Akurat ja mam taką bramę, że musiałbym się bardzo napracować by otworzyć ją ręcznie. Szkoda energii, samochodu zdarza mi się używać nawet kilka x dziennie.

Re: Bramy garażowe

: 29 cze 2018, 22:28
autor: ppsanrecki
Chińska technologia siłowników nie ma tak skomplikowanych rozwiązań ….

Re: Bramy garażowe

: 30 cze 2018, 18:57
autor: barcisław
No na pewno pomysłowe i tak jak mój poprzednik na górze strony napisał - wygodne

W ogóle jestem zafascynowany ideą inteligentnego domu i chętnie będę rozbudowywać dom o rozwiązania wpisujące się w ten trend.

Re: Bramy garażowe

: 12 lip 2018, 10:21
autor: Karena
To prawda brama musi być z konkretnej firmy na konkretnym napędzie

Re: Bramy garażowe

: 20 lip 2018, 13:22
autor: michuseu
Zawsze warto zapytać w kilku firmach i poczytać też informacje na forach odnośnie tych bram. Dodałbym jeszcze temat doboru siłownika, bo jedno z drugim jest powiązane. Nie polecam się oczywiście sugerować wyłącznie ceną, bo to podstawowy błąd. Warto zajrzeć natomiast na bloga Beninca http://beninca.pl/category/blog/ tam jest właśnie fajnie i szczegółowo opisany ten temat.

Re: Bramy garażowe

: 24 lip 2018, 09:27
autor: frendzel
Jeśli dobre to polecam http://butzbach.pl/pl/, u mnie na osiedlu w 5 garażach bramy montowali. Sam się przymierzam do wymiany swojej i pewnie z nich bede korzystał.

Re: Bramy garażowe

: 26 sie 2018, 16:29
autor: onaszkowski
Od siebie mogę polecić firmę http://www.lestor.pl/ z Katowic u których kupiłem swoją bramę, firmy hormann. Działa bez zarzutu, solidna, doradzili mi jaka będzie najlepsza i do tego dali 10 lat gwarancji. Także żal nie skorzystać.

Re: Bramy garażowe

: 05 wrz 2018, 09:24
autor: ger1wazy
Ja tam nie kupuje takich rzeczy w marketach, później trzeba zatrudniać fachowca by to zamontować. Lepiej wybrać firmę, która ma dobrą ofertę a do tego montuje sama i daje gwarancję nie tylko na produkt ale i na prace montażowe. Jedną z takich firm jest https://www.oknaprestige.eu/bramy-garazowe z Białegostoku.

Re: Bramy garażowe

: 05 wrz 2018, 10:40
autor: petrus
Zgadzam się z przedmówcą, gwarancja na montaż i towar to podstawa, nie raz już byli u mnie "fachowcy" zatrudnieni na 3 miesiące z doświadczeniem 2 tygodniowym a potem w razie czego jakieś durne wymówki. My akurat zamawialiśmy bramę garażową rolowaną https://mat-pol.com.pl/bramy-garazowe/rolowane a tam montaż to ważna sprawa do poprawnego działania.