Aranżacja wnętrza kuchni

Aranżacja wnętrza kuchni

Postautor: tirma44 » 29 lis 2017, 14:15

Witajcie! Chciałabym się poradzić w kwestii aranżacji wnętrza kuchni .Kuchnia jest bez wątpienia sercem każdego domu. Dla wielu osób jest to najważniejsze pomieszczenie w całym domu. Dlatego chciałabym urządzić ją tak by była najpiękniejszym miejscem w domu , wiecie klimatyczna i w nowoczesnym stylu. Nie bardzo wiem jak sie za to zabrać, pomyślałam że skorzystam z pomocy profesjonalistów . Tylko nie bardzo wiem jaką firmę wybrać , może coś polecicie?
tirma44

Re: Aranżacja wnętrza kuchni

Postautor: witek_00 » 01 gru 2017, 18:41

Na pewno musisz szukać ekipy ze swojej okolicy. A co do tego, jak powinno być wykończone, to poszukaj może np na homebooku jakiejś przykładowej kuchni, którą będzesz mogła przedstawić specjaliscie które będzie tworzył Twoje kuchenne "gniazdko";)
http://www.drewnolim.com - izolacje natryskowe
witek_00

Postautor: bajaderka » 08 gru 2017, 11:05

Najlepiej jest popytać po znajomych, jaka firma robiła u nich, zobaczyć czy nam się podoba i wziąć namiary - polecenie to najlepszy sposób
bajaderka

Postautor: davis12 » 09 gru 2017, 16:03

Przede wszystkim nie można jej wykonywać na własną rękę. Znam wiele przypadków,gdzie aranżacja na własną ręke, nie tylko kuchni kończyła się katastrofą.
davis12

Postautor: janek54 » 10 sty 2018, 09:12

Mówi się, że samo wybudowanie domu tzn stan deweloperski to około 40-50% wszystkich kosztów. Pozostałe koszta mają związek z remontami, wyposażeniem wnętrz, montażem instalacji oświetleniowych itd itd.
Gdzie szukać oszczędności - przede wszystkim wyszukując różnego rodzaju promocji, przecen czy produktów budżetowych wszędzie tam, gdzie tylko można je wdrożyć, bez wpływu na funkcjonowanie.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2018, 13:16 przez janek54, łącznie zmieniany 1 raz
https://www.mgprojekt.com.pl
janek54

Postautor: piter » 15 sty 2018, 10:32

Dokładnie. Wybudowanie domu w stanie surowym zamkniętym to nie jest wcale aż taki duzy wydatek.Ale juz z kolei wykończenie tego domu do dobrego standardu już jest sporym wydatkiem. Dlatego też warto jest szukac przecen. Ale za to niektóre rzeczy warto jest kupić droższe, lepszej jakości. Szczególnie,że bedą w stanie posłuzyć na długo.

Jesli chodzi o kuchnię to polecam zdecydować sie na meble na wymiar. Dzieki temu będzie mozna wykorzystać większą powierzchnię pomieszczenia. Blat w kuchni polecam kamienny albo z konglomeratu.
piter

Postautor: sofia32 » 27 mar 2018, 08:15

Ja lubię nowoczesne wnętrza i nowoczesne rozwiązania. Dlatego w swojej kuchni zrezygnowałam z tradycyjnej glazury i postawiłam na szklane panele. I nie żałuję, bo świetnie takie panele wyglądają. Odpadł też problem czyszczenia, bo w przypadku paneli to bardzo łatwe.
sofia32

Postautor: klaudia707 » 06 kwie 2018, 08:36

Ostatnio zastanawiałam się co można zrobić w kuchni. Koleżanka poradziła mi, że bardzo tanim sposobem są pokrowce na krzesła. Warto dobrać jeden kolor z zasłonkami, ścierkami, i ewentualnie do tego jakiś dzbanek z kwiatami pod kolor. Pokrowce kupowałam w Anwo - naprawdę za grosze, a efekt końcowy robi wrażenie.
klaudia707

Postautor: draxi » 12 kwie 2018, 12:48

Zawsze możesz spróbować samodzielnie zaaranżować własną kuchnię. W Internecie znajdziesz sporo darmowych programów bądź aplikacji stworzonych do wizualizacji naszych projektów. Dodatkowo, na ogół możesz aranżować wnętrze, wykorzystując konkretne produkty ze sklepów Internetowych. Gorąco polecam. :)
draxi

Postautor: martabuduje » 06 sie 2018, 07:48

Polecam planner ikea, nawet jesli nie planujemy wykonywac tam kuchni, to zawsze mozna sobie poustawiac, poprzestawiac, wyprobowac rozne rozwiazania :)
martabuduje

Następna

Wróć do Porady budowlane