Aranżacja wnętrza kuchni

tirma44

29 lis 2017, 15:15

Witajcie! Chciałabym się poradzić w kwestii aranżacji wnętrza kuchni .Kuchnia jest bez wątpienia sercem każdego domu. Dla wielu osób jest to najważniejsze pomieszczenie w całym domu. Dlatego chciałabym urządzić ją tak by była najpiękniejszym miejscem w domu , wiecie klimatyczna i w nowoczesnym stylu. Nie bardzo wiem jak sie za to zabrać, pomyślałam że skorzystam z pomocy profesjonalistów . Tylko nie bardzo wiem jaką firmę wybrać , może coś polecicie?

witek_00
Kontakt:

01 gru 2017, 19:41

Na pewno musisz szukać ekipy ze swojej okolicy. A co do tego, jak powinno być wykończone, to poszukaj może np na homebooku jakiejś przykładowej kuchni, którą będzesz mogła przedstawić specjaliscie które będzie tworzył Twoje kuchenne "gniazdko";)
http://www.drewnolim.com - izolacje natryskowe
bajaderka

08 gru 2017, 12:05

Najlepiej jest popytać po znajomych, jaka firma robiła u nich, zobaczyć czy nam się podoba i wziąć namiary - polecenie to najlepszy sposób
davis12

09 gru 2017, 17:03

Przede wszystkim nie można jej wykonywać na własną rękę. Znam wiele przypadków,gdzie aranżacja na własną ręke, nie tylko kuchni kończyła się katastrofą.
janek54

10 sty 2018, 10:12

Mówi się, że samo wybudowanie domu tzn stan deweloperski to około 40-50% wszystkich kosztów. Pozostałe koszta mają związek z remontami, wyposażeniem wnętrz, montażem instalacji oświetleniowych itd itd.
Gdzie szukać oszczędności - przede wszystkim wyszukując różnego rodzaju promocji, przecen czy produktów budżetowych wszędzie tam, gdzie tylko można je wdrożyć, bez wpływu na funkcjonowanie.
Nad meblami do kuchni polecam zastanowić się gotowymi, zobaczcie sobie na nie tutaj:
https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/

Meble takie potrafią być tak samo dobrze wykonane a jednoczesnie ich cena moze być o wiele niższa od mebli na wymiar.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2020, 07:26 przez janek54, łącznie zmieniany 2 razy.
https://www.mgprojekt.com.pl
piter

15 sty 2018, 11:32

Dokładnie. Wybudowanie domu w stanie surowym zamkniętym to nie jest wcale aż taki duzy wydatek.Ale juz z kolei wykończenie tego domu do dobrego standardu już jest sporym wydatkiem. Dlatego też warto jest szukac przecen. Ale za to niektóre rzeczy warto jest kupić droższe, lepszej jakości. Szczególnie,że bedą w stanie posłuzyć na długo.

Jesli chodzi o kuchnię to polecam zdecydować sie na meble na wymiar. Dzieki temu będzie mozna wykorzystać większą powierzchnię pomieszczenia. Blat w kuchni polecam kamienny albo z konglomeratu.
sofia32

27 mar 2018, 10:15

Ja lubię nowoczesne wnętrza i nowoczesne rozwiązania. Dlatego w swojej kuchni zrezygnowałam z tradycyjnej glazury i postawiłam na szklane panele. I nie żałuję, bo świetnie takie panele wyglądają. Odpadł też problem czyszczenia, bo w przypadku paneli to bardzo łatwe.
klaudia707

06 kwie 2018, 10:36

Ostatnio zastanawiałam się co można zrobić w kuchni. Koleżanka poradziła mi, że bardzo tanim sposobem są pokrowce na krzesła. Warto dobrać jeden kolor z zasłonkami, ścierkami, i ewentualnie do tego jakiś dzbanek z kwiatami pod kolor. Pokrowce kupowałam w Anwo - naprawdę za grosze, a efekt końcowy robi wrażenie.
draxi

12 kwie 2018, 14:48

Zawsze możesz spróbować samodzielnie zaaranżować własną kuchnię. W Internecie znajdziesz sporo darmowych programów bądź aplikacji stworzonych do wizualizacji naszych projektów. Dodatkowo, na ogół możesz aranżować wnętrze, wykorzystując konkretne produkty ze sklepów Internetowych. Gorąco polecam. :)
martabuduje

06 sie 2018, 09:48

Polecam planner ikea, nawet jesli nie planujemy wykonywac tam kuchni, to zawsze mozna sobie poustawiac, poprzestawiac, wyprobowac rozne rozwiazania :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Porady budowlane”