Aranżacja balkonu

Awatar użytkownika
Nowy93
Kontakt:

16 sty 2018, 11:16

Ja na mały balkon polecam takie składane krzesła drewniane, do tego stolik składany, przytwierdzony do ramy balkonu i już :) Do tego kilka świec, jakieś drobne drzewko i już jest trochę klimatu :) Na szczęście ja mam większy ogród i taras, gdzie mamy ścieżki wyłożone kostką. Przy małym balkonie jest taki plus, że nie ma tam dużo roboty. Raz na miesiąc zrobi się generalne porządki i tyle :)

Lewczak

10 maja 2018, 18:07

Zakładając własny ogród musimy być świadomi tego że bedziemy popełniać błądy i dopiero z czasem nauczymy się odpowiednio o nasze rośliny dbać. Warto jednka wcześniej poczytac trochę artykułow by uchronić sie chociaż od tych najczęstszych błędów. Z czasem dojdziemy do wprawy i bedziemy wiedzieć co najszelpsze jest dla naszych rośln.
Awatar użytkownika
szachrajka2

14 maja 2018, 12:17

Myślę, że te porady są całkiem przydatne ;) Dzięki wielkie ;)
Bagaż zacisnął wieko w wyrazie posępnej determinacji. Zwykle niewiele chciał od świata – jedynie całkowitego wymarcia wszelkich innych form życia.
Memek

28 maja 2018, 14:58

Ja na swoim mam wykładzinę z trawy i drewniany podest, na którym stoi biała polakierowana skrzynka po owocach, w środku posadziłem iglaki, druga mała skrzynka po owocach służy jako stolik, żona na niej układa świece. W rogu balkonu jest zamykana skrzynia, pomalowana białą bejcą, w której udało nam się schować duperele, który zagracały balkon. Ze ściany zwisają lampki, mamy też innego iglaka, który jest w dużej czarnej donicy oklejonej sznurem. Do tego dwa rozkładane wygodne krzesła i dwie wiszące donice z kwiatami, ale co to za kwiaty nie wiem - żona sadzi 8-) Wydaliśmy w sumie trochę ponad 500 zł, a w letnie wieczory miło posiedzieć z winkiem na takim balkonie
Norek

14 cze 2018, 21:25

Całkiem fajna koncepcja na balkon. Aczkolwiek, wolałbym trochę więcej kwiatów - bo odpoczynek wśród roślin to najlepszy odpoczynek. Na szczęście ja pod tym względem nie muszę się ograniczać, bo mam dom z ogrodem, który właściwie cały czas aranżuje. Ostatnio w sklepie Future Gardens kupiłem bardzo ciekawy okaz sosny czarne do formowanie w drzewko bonsai. Myślę, że na balkonie też by się świetnie takie drzewko sprawdziło.
Awatar użytkownika
pietro32

26 cze 2018, 16:57

A może warto doradzić się w tym temacie specjalisty? Sądzę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
Co za różnica jaką śmiercią umrze człowiek, który już jest martwy?
Lewczak

03 lip 2018, 19:40

Jak pobudujemy nasz ukochany dom, to chcemy mieć u siebie wyjątkowe wnętrza, które będą odzwierciedlać nas. Jezeli sami za bardzo nie znamy sie na aranżacji wnętrz to lepiej skorzystać z pomocy specjalistki. Szalenie spodobały mi się realizaje Pani Natalii https://cn-architektura-wnetrz pl/projekty-realizacje/ , które widzałam na jej stronie. Wnętrza mają to coś wyjątkowego co sama chyba w domu bym nie stworzyła.
Awatar użytkownika
Sopel91

13 lip 2018, 12:08

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...
najpewniejszą i najpotężniejszą odwagą jest ta, która wynika z właściwej oceny napotkanego niebezpieczeństwa, ale też, że człowiek całkowicie pozbawiony lęku jest towarzyszem znacznie niebezpieczniejszym od tchórza.
arabica

23 lip 2018, 19:10

Podpatrz zdjęcia w sieci.
Awatar użytkownika
Anastazja15

24 sie 2018, 13:41

Balkony są dość dużym wyzwaniem, szczególnie jeśli jest na nich mało przestrzeni. Ale nie da się ukryć, że patrząc na same inspiracje na Homebook można osiągnąć super rezultaty :)
Organiczna architektura szuka wyższego sensu użyteczności i komfortu, wyrażonych w organicznej prostocie.s
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-topic”