Znaleziono 33 wyniki

autor: Polarny
05 kwie 2018, 08:41
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: Materiały na podłogę
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 9573

Re: Materiały na podłogę

Moim zdaniem drewno ma swój klimat. Nie mają tego panele ani parkiet. Zwykła dębowa deska olejowana raz na kilka lat i tyle w temacie.
26 mar 2018, 13:46
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: A moze mikropale pod fundament ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1179

Re: A moze mikropale pod fundament ?

Wiem, że niektórzy robią mikropale pod fundament. Znajomy w firmie Aprofi pracuje i czasem jeżdżą oprócz budowy hal czy sklepów też na takie prywatne zlecenia. Kto bogatemu zabroni?
26 mar 2018, 13:45
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Baseny ogrodowe
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 9882

Re: Baseny ogrodowe

Mi się marzy taki staw kąpielowy tylko nie wiem jak z jego utrzymaniem w stanie używalności. trudno?
22 mar 2018, 12:37
Temat: Projekt zagospodarowania terenu
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2763

Re: Projekt zagospodarowania terenu

Jak jest z budowaniem domu w połowie wzniesienia? Bo mam na oku działkę w dobrej cenie, widokową jednak jest to górka. Niezbyt stroma taka łagodna jednak jam z nizin i nie bardzo się orientuję jak to tak życie wygląda. Jak wyjazd autem na górę zimą etc
22 mar 2018, 12:35
Temat: zbiornik na gaz
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1626

Re: zbiornik na gaz

Z tego co wiem to potem z jego likwidacją bywają kłopoty. Tym bardziej jak to jest jeszcze zbiornik podziemny
21 mar 2018, 13:48
Forum: Off-topic
Temat: Meble drewniane
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 7473

Re: Meble drewniane

Bardzo mi się podobają meble drewniane. Mam tak w domu po połowie i powoli robię wymianę :D
21 mar 2018, 13:44
Forum: Zakup działki
Temat: Wycięcie drzew na nowej działce
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 15517

Re: Wycięcie drzew na nowej działce

Ja mam drzewa na działce, ładne brzozy do wycięcia. Tylko zamiast płacić za wycinkę chciałbym na tym zyskać i zwyczajnie to drzewo sprzedać na pniu. Znacie może jakąś firmę, która oferuje takie usługi na Podkarpaciu?
06 lut 2018, 14:22
Forum: Porady budowlane
Temat: Przeszklenia, duże okna- wady i zalety!
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 9445

Re: Przeszklenia, duże okna- wady i zalety!

Mam takie okno na praktycznie całą ścianę. Wada? Hm... jak przychodzi do mycia to co najwyżej moja żona narzeka. Jeśli chodzi o zalety to widzę ich więcej. Dużo światła, ciepło jak słońce świeci nawet w zimie dogrzeje ładnie pomieszczenie (mam południowe okno).
06 lut 2018, 14:20
Forum: Porady budowlane
Temat: Z czego zrobić podjazd?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 31286

Re: Z czego zrobić podjazd?

Ja mam problem. Dojazd do posesji dokładniej. Długość 250 m po drodze mamy takie małe bagienko aktywne w czasie odwilży i opadów. Pytanie, zasypywać czy robić mostek? Moja druga połowa chce tam pogłębić i zrobić oczko wodne z kwiatami i coś tam jeszcze. Jest sens to robić czy zasypać?
06 lut 2018, 14:13
Forum: Ściany
Temat: Efekty specjalne na ścianach
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 11056

Re: Efekty specjalne na ścianach

A co sądzicie o grafice na szkle? Koleżanka wygrała ostatnio w jakimś konkursie i wygląda to bardzo fajnie na ścianie ;)
myślę żeby sobie taki obraz zamówić do salonu. Znalazłem wykonawcę RK-Glass podobno bardzo dobrze wykonują takie właśnie zlecenia.

Wyszukiwanie zaawansowane