Znaleziono 33 wyniki

autor: Polarny
06 sie 2018, 13:27
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: Podlogi drewniane
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 10494

Re: Podlogi drewniane

Jak dla mnie tylko drewniane. Miałem kiedyś po teściach takie z paneli i to było nieporozumienie. jakieś
06 sie 2018, 13:20
Forum: Porady budowlane
Temat: TANIA budowa domu
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 19584

Re: TANIA budowa domu

Moim zdaniem tania budowa to pojęcie względne. Zależy dużo od cen matriałów oraz od cen ekip. Bo może się okazać róznie. Końcowo wyjdzie nawet różnica kilka tys.
23 lip 2018, 08:57
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: ogród
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 22894

Re: ogród

Fajne :) ja odkryłem ostatnio ogrodowy gąszcz, też dużo fajnych porad na temat upraw szczególnie warzyw.
23 lip 2018, 08:55
Temat: Łazienki
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 27959

Re: Łazienki

Fajnie się mówi o projektach jak łazienka jest dużą i fajnie jest w niej poustawiać wszystko. Gorzej jak mamy łazienkę nieustawną. Wtedy zaczynają się schody. Albo wąska łazienka a długa. Ja zawsze w wykończeniach podpatruję wykonawców jak na przykład http//www.rkglass.pl/kabiny-prysznicowe fajnie i...
23 lip 2018, 08:20
Temat: DOM SZKIELETOWY
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5973

Re: DOM SZKIELETOWY

Zawsze tak jest, że jak się czegoś szuka to nie ma tego, a jak już się jakoś przepcha i zrobi to się okazuje, że zaraz niedaleko było mnóstwo możliwości. Szczególnie tak jest z jakimiś bardzo specjalistycznymi usługami. Ja tak miałem z poszukiwaniem wykonawców pali CFA, w ostatniej chwili udało się ...
23 lip 2018, 08:15
Temat: Kupno projektu
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 923

Re: Kupno projektu

Dużo osób tak działa, znajdź sobie tylko dobre kontakty oraz ustanów marżę najlepiej procentową.
17 lip 2018, 08:01
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Drewniane słupy ogrodzeniowe - zamocowania
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1299

Re: Drewniane słupy ogrodzeniowe - zamocowania

Teraz to jedyne wyjście. Ogólnie to jak się montuje kotwy to powinny być zagłebione w betonie i słupy dodatkowo zaimpregnowane albo opalone.
A mam pytanie, przymocowałeś kotwy śrubami dobrze do drewna?
09 lip 2018, 12:26
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Plac zabaw w ogrodzie
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 3211

Re: Plac zabaw w ogrodzie

Potwierdzam. Do tego warto poszukać czegoś w rodzaju domku. Najlepszy drewniany, bo nie blaknie i jest bezpieczny oraz bardziej trwały. No i najlepiej umieścić to w półcieniu, aby przez dzień w trakcie upału dzieci też mogły przebywać na zewnątrz.
05 kwie 2018, 08:51
Temat: Podlogi drewniane
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 10494

Re: Podlogi drewniane

Też mam prawdziwe drewno na podłodze ale nie parkiet tylko dębową deskę i orzechową olejowaną. Również świetna sprawa. Też żadnych brudów, rysów nie ma. Do tego ładny wzór, widać, że naturalny.
05 kwie 2018, 08:44
Temat: Panela do kuchni i jadalni.
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 6730

Re: Panela do kuchni i jadalni.

Na podłodze mam płytki niestety, bo moja żona uważała, że panel to jednak się wypaczy. Za to na ścianie mam już zamontowany lacobel . Było z tym trochę sporów co wybrać ale zaważył brak fug. Uświadomiłem żonę, że to ona będzie tam je czyścić jak tak chce płytki.

Wyszukiwanie zaawansowane