Znaleziono 19 wyników

autor: Lili369
30 lis 2016, 10:42
Forum: Porady budowlane
Temat: Parterówka czy poddasze?
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 11904

Re: Parterówka czy poddasze?

dokładnie i zamówić sobie meble na wymiar i dzięki temu zaoszczędzisz sobie przestrzeń
30 lis 2016, 10:40
Temat: Garaż czy wiata
Odpowiedzi: 85
Odsłony: 22210

Re: Garaż czy wiata

jestem za garażem, uważam że jak coś robić to już porządnie, a dzięki temu będziesz miał miejsce niie tylko na samochd ale i na swoje różne szpargały. U mnie w garażu stoją nawet stare meble z salonu bo kupiłam nowe a mój mąż nie ma czasu zamówić ekipę, która to wywiezie
28 lis 2016, 09:59
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Konstrukcje drewniane tarasów
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 8845

Re: Konstrukcje drewniane tarasów

Jaki czas temu była taka reklama na telebimach w autobusach[/url] w której widziałam takie piękne konstrukcje drewnianych tarasów i chyba zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać. Wiem, że t wymaga konserwacji ale wygląda przepięknie.
28 lis 2016, 09:49
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Drzwi o nietypowym wymiarze
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 20489

Re: Drzwi o nietypowym wymiarze

Ja też mam podobny problem, w sumie o którym dowiedziałam sie całkiem przypadkiem - kupiłam dom drzwiami i nie zwróciłam uwagi na inny wymiar tych łazienkowych. dopiero podczas odświeżania wnętrza zauważyłam, że te drzwi są inne. Mamy już zamówione nowe meble łazienkowe wiec nie wyobrażam sobie zost...
25 lis 2016, 09:22
Forum: Ściany
Temat: Kolor ściany do sypialni
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 15877

Re: Kolor ściany do sypialni

A żeby ściany nie były takie gołe mozesz sobie je udekorować. Ja zainspirowałam się w mieszkaniu mojej przyjaciółki, którea w salonie na ścianie przyczepiła takie dekoracyjne naklejki, i przyznam, że jest to dosyć praktyczne rozwiązanie, bo jak Ci się znudzą to łatwiej zmienić naklejki niż malować o...
23 lis 2016, 13:55
Forum: Zakup działki
Temat: Zakup działki a odszkodowanie
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 9944

Re: Zakup działki a odszkodowanie

Jeśli chcecie ubiegać sie o odszkodowanie to polecam wam kancelarie która mi pomogła. Też mieliśmy problem z działką i niestety musieliśmy iśc do sądu. Na nasze szczęście znajoma poleciła nam kancelarię i jakoś nam się udało uporać problemami.
18 lis 2016, 14:03
Forum: Off-topic
Temat: Meble z Palet
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 20615

Re: Meble z Palet

Meble z palet są świetne, takie proste. wyystarczy dobrać odpowiednie dodatki i mozna z tych samych mebli stworzyć wnętrze w stylu modernistycznym, minimlistycznym , a nawet mega przytulny pokoik. W pokoju gościnnym mamy właśniie coś takiego, jest przytulnie a urządzenie go było wyjątkowo tanie. Do ...
17 lis 2016, 09:03
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Drzwi, okna i bramy garażowe
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 18063

Re: Drzwi, okna i bramy garażowe

Ja okna już mam wybrane, teraz podjemuję decyzję co do ogrodzenia bo to które mamy to typowa prowizorka - co prawda zabawnie nasz dom teraz wygląda wszsytko prawie skończone i druciane ogrodzenie dookoła. My się z mężem podzieliliśmy, bo mamy troszkę inny gust on wybrał bramę garażową - bo przecież ...
16 lis 2016, 10:09
Temat: TANIA budowa domu
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 19589

Re: TANIA budowa domu

no i warto zawsze starać się negocjować ceny. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w zwykłym sklepie z materiałami może spróbować negocjować podane ceny - nawet jeśli jest to sklep "sieciówka". Wiadomo, jak kupujemy nie za dużo towaru to nikt nie zejdzie nam 30 proc. w dół, ale czasem nawet ...

Wyszukiwanie zaawansowane