Znaleziono 60 wyników

autor: frendzel
05 maja 2017, 11:24
Forum: Off-topic
Temat: Renowacja posadzek
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 857

Renowacja posadzek

Posiadam w swoim domu posadzkę z marmuru, która w wyniku nieumiejętnej pielęgnacji jest strasznie porysowana (żona...). Wygląda to kiepsko i chciałbym to jakoś naprawić. Słyszałem, że istnieją specjalne firmy które zajmują się czyszczeniem i szlifowanie nawierzchni m.in. z marmuru. Miał ktoś z was d...
27 kwie 2017, 10:38
Forum: Izolacje
Temat: Docieplenie ścian
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 7801

Re: Docieplenie ścian

Cześć :) ja znam super firmę, co zajmuje się produkcją i montażem płyt grzewczych.
12 kwie 2017, 10:09
Forum: Porady budowlane
Temat: Inspektor nadzoru
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1662

Re: Inspektor nadzoru

Osobiście się z wami zgadzam - nie warto ryzykować. Co więcej - należy wybrać osobę zaufaną, która rzeczywiście będzie sprawować kontrolę nad kluczowymi etapami budowy.
08 mar 2017, 09:24
Temat: wizualizacja
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 905

wizualizacja

Witam! Poszukuję firmy, która wykonałaby wizualizację 3d mojego mieszkania. Nie potrafię do końca wyobrazić sobie efektu końcowego prac, a chciałabym wcześniej dokonać ewentualnych poprawek, tak aby naprawdę być zadowolonym z tego mieszkania, zwłaszcza, że wkładam w nie moje wszystkie oszczędności.
02 mar 2017, 14:55
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: zbiornik na gaz
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1629

Re: zbiornik na gaz

Witam, od sześciu miesięcy posiadam w przydomowym ogródku zbiornik na gaz o pojemności 2700L i jestem z niego bardzo zadowolony :) Ceny za ogrzewanie wcale nie są tak duże, jak pisze wiele osób. W tym roku mieliśmy srogą zimę, a mój budżet nie ucierpiał zbytnio z powodu ogrzewania :) Skorzystałem z ...
23 lut 2017, 10:24
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Kostka brukowa na podjazd
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 8777

Re: Kostka brukowa na podjazd

Ja na podjeździe mam położoną szlachetną kostkę brukową :) Podjazd ma już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Nic się nie przesuwa, wygląda świetnie i spełnia swoją funkcję.
06 lut 2017, 09:41
Forum: Off-topic
Temat: Nowoczesne detale w domu
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 22746

Re: Nowoczesne detale w domu

Detale grają kluczową rolę w wystroju danego wnętrza. Planuję remont kuchni i o dziwo najwięcej uwagi przykładam właśnie do akcesoriów i zastawy stołowej. Wolice nowoczesne kuchnie, czy wykończone w klasycznym stylu?
24 sty 2017, 13:19
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: Podlogi drewniane
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 10498

Re: Podlogi drewniane

Bardzo dobry pomysł przede wszystkim w sypialni oraz wszystkich innych miejscach, które nie mają bezpośrednio kontaktu z wodą, piachem czy błotem. Na drewnianą podłogę możemy spokojnie położyć dywan czy wykładzinę. Ja bardzo polecam firmę Tafla, która specjalizuje się w kładzeniu podłóg drewnianych,...
23 sty 2017, 13:57
Temat: Inspektor nadzoru
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1662

Re: Inspektor nadzoru

To jest wręcz oczywiste, że na większej budowie powinien pojawić się inspektor. W przypadku mniejszych wystarczy kierownik budowy - np. w przypadku domu powinien pojawić się ze 2 razy - tak to przynajmniej było u mnie. Co do inspektor to serdecznie polecam Petros z Wrocławia, bardzo dokładne i szybk...
16 sty 2017, 13:02
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: kuchnie
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 19633

Re: kuchnie

Ja przy remoncie nie spodziewałem się, że aż tyle pieniędzy pochłonie wyposażenie kuchni.. Blaty, nowy zlew, okap, zmywarka, część instalacji wodnej, noże kuchenne, ociekacz na naczynia - długo by wymieniać. Łącznie prawie 50% środków na cały remont. Teraz to chyba dopiero za kilkanaście lat jakieś...

Wyszukiwanie zaawansowane