Znaleziono 60 wyników

autor: frendzel
02 sty 2018, 13:59
Forum: Porady budowlane
Temat: parapety granitowe
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 656

parapety granitowe

Cześć. Niebawem czeka mnie wymiana okien, a w raz z nimi chcielibyśmy z zoną wymienić również parapety, żeby ogólna całość pasowała do siebie i prezentowała się estetycznie. Niestety jednak firma, u której zamówiliśmy już okna nie oferuje sprzedaży parapetów. Wycofać się nie możemy, bo wpłaciliśmy j...
31 paź 2017, 09:37
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: Budowa fundamentów
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3250

Re: Budowa fundamentów

Hej, wybaczcie odświeżenie leciwego tematu, ale wątek akurat pasuje: co myślicie o inwestycji w fundamenty termicznie izolowane? Względem tradycyjnych różni je zdecydowanie cena, ale czy zwróci się ona w dłuższej perspektywie z ogrzewania?
04 wrz 2017, 14:11
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: Łazienki
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 27395

Re: Łazienki

Kasia, jeśli ta łazienka jest rzeczywiście położona nad morzem, to ta fototapeta jest mało potrzebna:) Ale rzeczywiście łazienka wygląda rewelacyjnie. Od remontu sprzed 2 lat nie mogę się pozbierać po stracie wanny...;) Po ostatnich burzach mieliśmy mały problem z prądem i musieliśmy improwizować ze...
25 sie 2017, 08:07
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Kostka brukowa na podjazd
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 8168

Re: Kostka brukowa na podjazd

Właśnie dokonałem zakupu pięknego domu, niestety ogród i podjazd wymagają sporo pracy. Zastanawiałem się nad zwykłą kostką granitową, albo też płyta z kratami, moim zdaniem to dwa najbardziej efektywne rozwiązania. Jeżeli ktoś rozgląda się za domami lub mieszkaniami w Ełku, polecam to biuro. :)
09 sie 2017, 09:04
Temat: TANIA budowa domu
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 19161

Usługi geodezyjne w Ełku

Ja znam świetnych geodetów w Ełku, namiary na nich znajdziecie na tej stronie geotim-elk pl Świetnie mi się z nimi współpracowało, miła i kompetentna załoga. Znacząco przyspieszyli proces budowy mojego domu. Polecam wszystkim tych specjalistów.
26 cze 2017, 08:55
Forum: Off-topic
Temat: Jaka altana do ogrodu?
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 10712

Re: Jaka altana do ogrodu?

Ja na waszym miejscu zdecydowałabym się na oświetlenie LED-owe, bo to chyba największa oszczędność. My ostatnio zainwestowaliśmy w światła przy wjeździe do domu, aby zwiększyć własne bezpieczeństwo. Korzystaliśmy z usług tej firmy, pomogli nam dobrać odpowiednie oświetlenie.
12 cze 2017, 11:34
Temat: sypialnia połączona z łazienką
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 10683

Re: sypialnia połączona z łazienką

Wygląda nieźle. W przypadku mniejszej powierzchni, polecam współpracę z http://interspa.pl/. Mam zamontowaną ich kabinę (z małą przeróbką) i jest to rozsądna opcja.
08 cze 2017, 08:21
Temat: Wykańczanie wnętrz - styl skandynawski?
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 4142

Wykańczanie wnętrz - styl skandynawski?

Witam. Wspólnie z mężem kupiliśmy niedawno mieszkanie i teraz chcielibyśmy zająć się jego wykończeniem. Zdecydowaliśmy się już na wykonawcę, remontowała mieszkanie mojej siostry, która była wręcz zachwycona ich usługami. Wszystko zrobili bardzo profesjonalnie i na wyznaczony termin), jednak nie mamy...
06 cze 2017, 11:58
Temat: sypialnia połączona z łazienką
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 10683

Re: sypialnia połączona z łazienką

to jest moje marzenie :) wtedy ta łazienka jest tylko dla ciebie, aczkolwiek w Polsce to nie jest standard i nie wiem czy jednak nie pasuje mi bardziej robić łazienkę na korytarzu. Ogólnie jestem w trakcie budowy własnego domu, z jednej strony to stresujące, z drugiej jednak bardzo ekscytujące. Co c...
06 cze 2017, 11:46
Forum: Adaptacja
Temat: Nowa kuchnia
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 9452

Re: Nowa kuchnia

Ja teraz też się wdałam w kuchnie w swoim domu. Meble zamówiliśmy u zaprzyjaźnionego stolarza i wyszły naprawdę pięknie. Wszelkie dodatki i akcesoria kupuje tutaj www.mensahome.eu . Ogólnie postawiłam na styl skandynawski, zresztą tak też wygląda reszta mojego domu. Meble mam białe, blaty i podłoga ...

Wyszukiwanie zaawansowane