Znaleziono 60 wyników

autor: frendzel
16 lip 2018, 12:37
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: Wylewka vel Posadzka
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2555

Re: Wylewka vel Posadzka

Ja jak robiłem podłogę u siebie (akurat mam marmur) to zaopatrzyłem sie w niezbędne narzędzia z sklep .queen-tools.pl . Bez dobrego sprzętu większe remonty są uciazliwe, czy szlifowanie betonu jak mówisz czy cięcie marmuru w moim przypadku bez dobrej tarczy sie nie obejdzie
07 cze 2018, 09:02
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Podjazd pod garaż – kostka i podsypka
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1858

Re: Podjazd pod garaż – kostka i podsypka

Mogę zapytać jakiego rodzaju to garaż? Ma to znaczenie o tyle, że w przypadku garaży murowanych na pewno nie obejdzie się bez wylewki (chyba że faktycznie chcesz mieć koniecznie kostkę) a na przykład w przypadku garaży blaszanych (ja miałem od CGT możesz zrobić podjazd nawet z szutru.
29 maja 2018, 11:50
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: Budowa fundamentów
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3314

Re: Budowa fundamentów

Chciałem zasięgnąć rady odnośnie płyt fundamentowych (takich jak na przykład tutaj http://termico.info/). Jakie są koszty i czas budowy w porównaniu do klasycznych fundamentów? Czy ktoś może zarekomendować takie rozwiązanie jeśli mam do wyboru ławy + stopy fundamentowe vs płyta fundamentowa?
25 maja 2018, 15:25
Forum: Porady budowlane
Temat: Z czego zrobić podjazd?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 31356

Re: Z czego zrobić podjazd?

Co do postu Lola45 to też uważam, że przydaje się wywóz gruzu. Szczególnie, że przy budowaniu podjazdu zostaje dużo "produktów ubocznych" typu ziemia, podkład, kamień itp. Generalnie warto podstawić sobie kontener (można zamówić na http://bktransport.eu/) żeby od początku budowy był do dyspozycji. W...
22 maja 2018, 08:53
Forum: Porady budowlane
Temat: Garaż czy wiata
Odpowiedzi: 85
Odsłony: 22330

Re: Garaż czy wiata

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że zdecydowanie garaż. Co więcej ostatnio trafiłem na ciekawą ofertę garaży blaszanych i właśnie taki zamierzam postawić. Rozmawiałem ze znajomym, który ma już taki kilka lat i jest bardzo zadowolony.
16 maja 2018, 13:19
Forum: Off-topic
Temat: Klimatyzacja w domu
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 9662

Re: Klimatyzacja w domu

Ja też sobie nie wyobrażam mieszkania bez klimatyzacji. Przede wszystkim, nie jest to już dzisiaj tak poważna inwestycja, żeby było na nią stać tylko najbogatszych. I tak wszystko bierzemy na kredyt, więc i klimę można dołożyć;) Zwłaszcza, że w subiektywnym znaczeniu, zwróci się już pierwszego dnia ...
27 kwie 2018, 09:32
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Bramy przemysłowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 526

Bramy przemysłowe

Jak wszyscy i zawsze, w gorącym okresie poszukiwań firmy idealnej, godnej zaufania i sprawdzonej wertujemy otchłanie internetu i wydzwaniamy po znajomych aby kogoś polecili, brzmi znajomo? :D Jeżeli poszukujecie firmy, która nie tylko sprzeda bramę, ale zapewni jej serwisowanie i montaż to warto poś...
26 kwie 2018, 14:22
Forum: Zakup działki
Temat: Co należy zrobić przed zakupem działki?
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 14839

Re: Co należy zrobić przed zakupem działki?

Przed zakupem działki obowiązkowo trzeba wykonać kilka badań, chyba nie chcesz żeby za klika lat zaczęły pękać ci ściany w domu. Polecam skorzystać z usług tej firmy http://grupageologiczna.pl/ . Sam z niej skorzystałem i byłem zadowolony z całego procesu prowadzenia badań. Widać, że firma ma doświa...
25 kwie 2018, 14:34
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Podjazd pod garaż – kostka i podsypka
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1858

Podjazd pod garaż – kostka i podsypka

Witajcie. Ostatnio z żoną postanowiłem, że trzeba zmienić podjazd pod garaż. Może inaczej – trzeba go zrobić. Teraz mamy zwykły żwir i nie wygląda to atrakcyjnie. Pomyśleliśmy, że kostka byłaby idealna. Co o tym myślicie? Ma ktoś z Was kostkę na podjeździe? Jestem w stanie sam ją ułożyć. Druga kwest...
15 sty 2018, 10:48
Forum: Off-topic
Temat: Sprzet do ciezkich zadan
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 3659

Re: Sprzet do ciezkich zadan

Hej, w temacie ciężkich zadań - korzystał ktoś z takiego rozwiązania http://dentec.pl? Przyssawki próżniowe i ich pochodne - wygląda całkiem nieźle, chociaż cena też jest konkretna. Jakieś doświadczenia?

Wyszukiwanie zaawansowane