Znaleziono 60 wyników

autor: frendzel
21 wrz 2018, 14:17
Forum: Off-topic
Temat: Oczyszczalnia ścieków
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 5157

Re: Oczyszczalnia ścieków

Cześć, w zeszłym roku mój brat stawiał dom i zdecydował się na przydomową oczyszczalnię. Był zadowolony z firmy, w której zakupił oczyszczalnię. Fachowcy przyjechali i zajęli się też montażem, więc usługa była kompleksowa i wszystko sprawnie poszło. Cennik mają na stronie internetowej, więc jak ktoś...
14 wrz 2018, 08:59
Forum: Porady budowlane
Temat: TANIA budowa domu
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 18275

Re: TANIA budowa domu

Witam! Jeżeli zależy ci na taniej budowie domu to powinieneś się zastanowić nad wynajmem szalunków. Oczywiście – można je kupić, ale nie ma sensu przepłacać. Wynajmując szalunki bardzo dużo zaoszczędzisz. Wiem to po sobie – rok temu budowałem dom pod Warszawą. Oczywiście miałem ekipę budowlaną, ale ...
29 sie 2018, 10:37
Forum: Dachy
Temat: budowa dachu
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1753

Re: budowa dachu

ja akurat dach wymieniałem cały sam u siebie (no nie tak całkiem sam ale chodziło mi ze nie najmowałem fachowców) i dalo rade zrobić :) oczywiście zaopatrzyłem sie w odpowiedni sprzęt u http:/sklep.queen-tools.pl/ no bo często remontów u siebie nie robie to i narzędzia pordzewiałe :P ale poszło spra...
21 sie 2018, 10:42
Forum: Porady budowlane
Temat: Instalacja - jak dobrać długość rur/kolanek?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 427

Re: Instalacja - jak dobrać długość rur/kolanek?

Skontaktuj się z tą firmą, oni zajmują się laserowym cięciem rur. :)
16 sie 2018, 14:49
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Ile kosztuje cena robocizny za płot nowoczesny
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 768

Re: Ile kosztuje cena robocizny za płot nowoczesny

Tutaj bramy.edu jest spora baza firm tej branży z całej Polski, na pewno znajdziesz jakąś która będzie odpowiednia dla Ciebie - pod względem finansowym i jeśli chodzi o jakość wykonania usługi.
Pozdrawiam.
16 sie 2018, 14:41
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automatyka
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 4431

Re: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automa

hej, jeśli szukasz firmy która oferuje sprzedaż, serwis, montaż bram sprawdź sobie tutaj http://www.bramy.edu.pl, ja znalazłem wszystkie przydatne mi informacje własnie na tym portalu
:)
13 sie 2018, 15:41
Forum: Off-topic
Temat: Klimatyzacja w domu
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 8477

Re: Klimatyzacja w domu

Przy takich upałach nie da się pracować bez klimatyzacji, w moim firmie już od kilku lat jest klimatyzacja i nie umiem sobie już wyobrazić, żeby było inaczej.
07 sie 2018, 10:37
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Drzwi o nietypowym wymiarze
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 19843

Re: Drzwi o nietypowym wymiarze

Wiem że torsystem robi bramy na wymiar jak standardowe rozmiary nie pasują wiec jakbyś miał problem z garażem albo coś to tam można spróbować. Ja akurat wymieniałem drzwi do sklepu przesuwne też nie typowy wymiar
06 sie 2018, 10:59
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: fundamenty
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2336

Re: fundamenty

Ja też sie przymierzam do płyt fundamentowych. Podobno jest to bardziej opłacalne niżeli zwykła wylewka. Gdzieś na forum czytałem zę firma termico.info takie oferuje. Zobacze jak to wyjdzie ale wolę spróbować takiego rozwiązania po tym co czytam o wykonaniu zwykłymi metodami
24 lip 2018, 09:27
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Bramy garażowe
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 4082

Re: Bramy garażowe

Jeśli dobre to polecam http://butzbach.pl/pl/, u mnie na osiedlu w 5 garażach bramy montowali. Sam się przymierzam do wymiany swojej i pewnie z nich bede korzystał.

Wyszukiwanie zaawansowane