Znaleziono 8 wyników

autor: Kiełas
05 maja 2021, 11:34
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Dom i jego otoczenie
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 24395

Re: Dom i jego otoczenie

My w ogrodzie zbudowaliśmy staw, który planuję zarybić. Do tego potrzebuję sprzętu, czyli pompy i dobrego filtra (które znalazłem w dobrej cenie w Akwarystyczny24. Mam nadzieję, że efekt końcowy będzie świetny.
02 lut 2021, 14:41
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: Jakie schody?
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 21707

Re: Jakie schody?

Mnie też zafascynowały piękne, wykonane z dębowego drewna schody. Fabrykadrewnianychkonstrukcji wybrałem tą firmę i jestem z niej bardzo zadowolony.
03 wrz 2020, 16:06
Forum: Off-topic
Temat: Meble do kuchni
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 13492

Re: Meble do kuchni

Ja ostatnio musiałem zrobić inwentaryzację i dokupić kilka akcesoriów kuchennych. Dopiero niedawno przekonałem się, co to znaczy dobrze wysmażone mięso, także polecić mogę patelnię żeliwną. Naprawdę zupełnie inna jakość.
02 lip 2020, 09:04
Forum: Pakiety dla domów
Temat: Pakiet prefabrykowana więźba dachowa
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5083

Re: Pakiet prefabrykowana więźba dachowa

Ja po elementy prefabrykowane zawsze zwracałem się do Baukrane, pełen profesjonalizm
08 maja 2020, 13:10
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Jakie ogrodzenie?
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 152415

Re: Jakie ogrodzenie?

Plac budowy powinien być ogrodzony. NIe piszcie tutaj, ze ogrodzenie nie ma sensu bo jeśli odpowiedniego go nie zabezpieczycie i ktoś zrobi sobie na Waszej budowie krzywdę to potem będziecie musieli się liczyć z poważnymi konsekwencjami. A na pewno tego nie chcecie, prawda? Przepraszam, ale kto tu ...
04 maja 2020, 16:45
Temat: Duże okna?
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 12565

Re: Duże okna?

Ja mam podobny problem. Też posiadam duże okna i zastanawiam się nad montażem rolet typu screen. Widziałem, że wako oferują świetne. Jest u nich teraz taka możliwość, że można umówić się z konsultantem na wirtualny pomiar przez WhatsApp (umawiamy się przez timify). Specjalista podpowie nam, jak dokł...
04 maja 2020, 16:40
Temat: Żaluzje czy rolety?
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 29100

Re: Żaluzje czy rolety?

Ja osobiście preferuję żaluzje. Swoje kupiłem tutaj wakorolety.pl i świetnie się sprawdzają. Od niedawna istnieje możliwość umówienia się z konsultantem na wirtualny pomiar przez WhatsApp (umawiamy się przez timify). Konsultant podpowie jak dokładnie zrobić potrzebne pomiary. Od razu można złożyć za...
07 kwie 2020, 01:35
Temat: Jakie ogrodzenie?
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 152415

Re: Jakie ogrodzenie?

Ja miałem ostatnio problem, jeśli chodzi o dobór ogrodzenia na plac budowy, nieduży, przez co martwiłem się o potencjalne kolizje sprzętu z ludźmi. Szczęśliwie trafiłem na ofertę firmy Baukrane, gdzie otrzymałem doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu, a przy tym korzystniej było wynająć, niż kupić...

Wyszukiwanie zaawansowane