Znaleziono 6 wyników

autor: Edyta Białek
11 paź 2019, 14:26
Forum: Off-topic
Temat: Szczelna siatka aby nie uciekł pies
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1363

Re: Szczelna siatka aby nie uciekł pies

Tylko nie pastuch elektryczny :evil: Siatka o drobnym oczku albo drewniany płot powinny pomóc i nie skrzywdzą przy tym pieska...
11 paź 2019, 14:25
Temat: Czujnik dymu w domu
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 646

Re: Czujnik dymu w domu

Popieram! Czujnik dymu powinien być obowiązkowym elementem w każdym domu. Nie wiem czemu nie jest to narzucone w przepisach :evil:
18 wrz 2019, 13:24
Temat: Meble do kuchni
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 9800

Re: Meble do kuchni

Mieszkamy w domku już 10 lat i na początku zdecydowaliśmy się na tańsze meble z Ikei. Niestety po 4 latach część szafek ledwo chodziła, a obicia się poodpryskiwały. Byłam bardzo niezadowolona, dlatego postanowiliśmy zaprojektować kuchnie na wymiar u stolarza. Zrobił nam świetny drewniany projekt i w...
12 wrz 2019, 15:33
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Plac zabaw w ogrodzie
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 3124

Re: Plac zabaw w ogrodzie

Ja bardzo polecam firmę dr Spila. Kupiliśmy małemu statek ze zjeżdżalnią do ogrodu. Mały jest zachwycony. My także, bo jest bardzo dobrej jakości ze świetnych materiałów.
09 wrz 2019, 10:30
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Okna plastikowe czy drewniane?
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 9938

Re: Okna plastikowe czy drewniane?

Zdecydowanie plastikowe. W dzisiejszych czasach można zrobić wszystko - nawet motyw drewna na plastiku. Mówię z doświadczenia, ponieważ przez lata miałam prawdziwe drewno i nie dość, że było nieszczelne to trzeba było je co kilka lat malować. Co innego z plastikiem... :)
09 wrz 2019, 10:27
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Żaluzje czy rolety?
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 23169

Re: Żaluzje czy rolety?

Ja osobiście jestem ogromną fanką rolet rzymskich. Jak dla mnie są idealnym dopercyzowaniem wnętrza, a dodatkowo są proste w używaniu i nie zacinają się. Podczas sprzątania przecieram je szmatką i nie ma na nich śladu. Naprawdę polecam :D

Wyszukiwanie zaawansowane