Znaleziono 15 wyników

autor: Jurek J.
22 sie 2019, 15:57
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: kto zrobi ogrodzenia? możecie kogoś polecić?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1122

Re: kto zrobi ogrodzenia? możecie kogoś polecić?

A ja miałem pecha na starcie, przy poszukiwaniach firmy, a to ktoś nie odbierał, a to ktoś inny coś obiecywał i już nie było z nim kontaktu. Dopiero trafiłem z polecenia do Expert Ogrodzenia, to wszystko udało się doprowadzić do końca.Wiedza i umiejętności pracowników przekładają się na efekty. Ogro...
22 sie 2019, 15:56
Forum: Off-topic
Temat: Wyciszenie, wygłuszenie ściany od sąsiada
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1776

Re: Wyciszenie, wygłuszenie ściany od sąsiada

Ooo, super za podpowiedź, zaraz jeszcze raz dokładnie przeczytam ten artykuł, bo brat ma identyczny problem u siebie w kamienicy..
22 sie 2019, 15:46
Temat: Domy z drewna
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 5794

Re: Domy z drewna

No właśnie mi też się te domy podobają, ale kurczaki tyle wątpliwości było, że zdecydowaliśmy się na klasyczny dom. Przede wszystkim zastanawiała nas kwestia kosztów późniejszego utrzymania, impregnacji... czy nie wyszło by nam sporo drożej...
22 sie 2019, 15:21
Temat: sypialnia połączona z łazienką
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 10656

Re: sypialnia połączona z łazienką

Takie połączenie to marzenie mojej żony :D żeby dzieciaki się do niej nie wcinały hehe
22 sie 2019, 15:18
Temat: szafka pod telewizor
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 813

Re: szafka pod telewizor

My zdecydowaliśmy się powiesić tv na ścianie.
22 sie 2019, 15:15
Temat: Meble z Palet
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 20239

Re: Meble z Palet

Czemu szpecą? Myślę, że wszystko jest kwestią gustu. Dla mnie są niepraktyczne, bo zajmują dużo miejsca..
22 sie 2019, 15:02
Temat: Drewniany płot będzie solidny?
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2741

Re: Drewniany płot będzie solidny?

Zawsze śmieszą mnie na forach wypowiedzi w stylu "nie mam nic do powiedzenia, ale jednak klepnę posta". I po co? Co do wątku, to myślę, że ogrodzenie drewniane jest bardzo solidne. Tylko trzeba pamiętać o tym, żeby odpowiednio dbać o jego konserwację. Drewno, w odróżnieniu od siatki trzeba pielęgnow...
22 sie 2019, 14:59
Temat: Szczelna siatka aby nie uciekł pies
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1361

Re: Szczelna siatka aby nie uciekł pies

Elektroniczny pastuch? Nigdy w życiu! Aż mnie samego ciarki przeszły. Co do płotu, to też zależy jakiego masz psa? Niektóre uwielbiają kopać, a inne będą doskonale skakać, więc wybierając kieruj się indywidualnymi potrzebami. U nas, pies robił podkopy. Po zrobieniu podmurówki, wystarczyło kilka cm i...
22 sie 2019, 14:56
Temat: Meble do kuchni
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 9800

Re: Meble do kuchni

Mi ogólnie podobają się meble na wymiar. I wcale nie mam małej kuchni, raczej przeciętnej wielkości :D Natomiast szczerze mówiąc, wolę meble na wymiar niż gotowe, szczególnie, że zarówno lodówkę, jak i kuchenkę i zmywarkę chcieliśmy mieć w zabudowie, wszystko idealnie dopasowane. A z tymi gotowymi n...
22 sie 2019, 14:54
Temat: Jaki okap do kuchni z wentylacją mechaniczną
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1235

Re: Jaki okap do kuchni z wentylacją mechaniczną

u nas gotujemy co dzień, więc widzę, że lepiej nie rezygnować z okapu... Jeszcze zapach ciasta unoszący się po domu to rozumiem, ale już smażonej ryby nie zniosę...

Wyszukiwanie zaawansowane