Znaleziono 6 wyników

autor: zuza2222
25 lut 2021, 10:38
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Taras idealny
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 28754

Re: Taras idealny

Dla mnie taras idealny to taki, który jest przedłużeniem salonu. Aby stworzyć taki efekt, niezbędne jest zastosowanie drzwi przesuwnych, które w otwartej pozycji zapewniają szerokie przejście. Najlepiej, żeby miały niski próg dla łatwego przechodzenia i wąskie ramy, które nie będą ograniczać widoków...
23 lis 2020, 15:50
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Jakie okna?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 10793

Re: Jakie okna?

Okna PVC mają najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości. Są bardzo estetyczne, a dzięki bardzo szerokiej gamie kolorów można je łatwo dopasować do każdego domu. Zwolennikom ultranowoczesnych rozwiązań polecałabym natomiast okna aluminiowe. Mają bardzo wąskie ramy i mogą mieć efektownie duże szyby, ...
02 lip 2020, 19:31
Temat: Jak właściwie analizować zakup okien PCV
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 242

Re: Jak właściwie analizować zakup okien PCV

Najważniejszym obecnie parametrem przy zakupie okien jest współczynnik przenikania ciepła. Ale o tym, na jak długo okno zachowa swoje parametry, decyduje jakość użytych do jego produkcji materiałów i zastosowane w nim rozwiązania konstrukcyjne. Jeśli okno ma słabą jakość, to z czasem straci szczelno...
09 sie 2019, 12:27
Temat: Jakie okna?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 10793

Re: Jakie okna?

A co myślicie o efektownych, dużych przeszkleniach w systemach aluminiowych? Konstrukcje okienne w systemach aluminiowych pozwalają teraz na wykonywanie przeszkleń sięgających od podłogi do sufitu, które praktycznie tworzą „szklaną ścianę”. Można zerknąć na takie rozwiązania. Są nie tylko bardzo ele...
20 mar 2019, 15:51
Forum: Porady budowlane
Temat: TANIA budowa domu
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 22894

Re: TANIA budowa domu

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że realne wydatki na budowę często przekraczają wcześniej założone plany. Dopiero na etapie realizacji okazuje się, że niektóre rozwiązania trzeba zmienić na inne. Jeśli już oszczędzać, to tylko na detalach wykończenia wnętrza, ale nigdy na elementach konstrukcyjnych...
06 mar 2019, 09:30
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Taras idealny
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 28754

Re: Taras idealny

Dla mnie taras idealny to taki, na którym można wypoczywać przez cały rok, dlatego zdecydowałam się na jego zabudowę przy użyciu ciepłych profili aluminiowych. Latem taką oranżerię można też szeroko otworzyć na ogród. Gdyby ktoś chciał się zdecydować na takie rozwiązanie, mogę polecić firmę Mitbau z...

Wyszukiwanie zaawansowane