Znaleziono 5 wyników

autor: kmorka30
30 sty 2019, 12:06
Forum: Zakup działki
Temat: Zakup działki a odszkodowanie
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 7009

Re: Zakup działki a odszkodowanie

czy ktos poleci konkretnego notariusza z kielc?
21 sie 2018, 17:56
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: ogród
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 17408

Re: ogród

Mój ogród jest moim światem tak naprawdę. Ostatnio wzięłam się za sadzenie kwiatów, a teraz znowu za pomalowanie altanki. Musiałam ją w końcu zaimpregnować olejem do drewna luxdecor premium, bo chciałabym uzyskać efekt naturalnego drewna oraz to,żeby altanka była chroniona przez czynnikami zewnętrzn...
21 sie 2018, 17:49
Forum: Off-topic
Temat: Drewniany płot będzie solidny?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1538

Re: Drewniany płot będzie solidny?

Jasne,że będzie solidny, ja mam taki drewniany płot, z tymże mój ma już 20 lat i regularnie co 3 lata go odświeżam i w tedy wygląda pięknie. W tym roku maluję płot lazurą do drewna luxdecor.Najpierw jednak muszę przygotować drewno,żeby było odtłuszczone i pozbawione innych drobnoustrojów, trochę z t...
20 sie 2018, 23:59
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Ile kosztuje cena robocizny za płot nowoczesny
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 408

Re: Ile kosztuje cena robocizny za płot nowoczesny

Pewnie duży wydatek, ja jednak pozostaję od lat wierna mojemu staremu 20 -letniemu płotowi drewnianemu. Co trzy lata go po prostu impregnowałam, w tym roku jednak użyłam impregnatu luxdecor NJORD, który podkreślił naturalną fakturę drewna,tworzy tez ładną powłokę satynową, no i chroni przed czynnika...
03 sie 2018, 09:08
Forum: Porady budowlane
Temat: Ogrodzenie tymczasowe czy warto
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1628

Re: Ogrodzenie tymczasowe czy warto

Mnie sie podaobaja ogrodzenia z kamienia naturalnego..ale dosyć dużo kosztują.Ma ktoś jakiś pomysł na coś podobnego?

Wyszukiwanie zaawansowane