Znaleziono 11 wyników

autor: Karena
28 sty 2019, 21:09
Forum: Off-topic
Temat: adaptacja poddasza
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 2850

Re: adaptacja poddasza

Ale poddasze dla zaadoptowania do dzieci to ciekawa sprawa. Mogę poleciść świetną firmę która projektuje meble . Wiór Płyt, bardzo ciekawe wzornictwo mają. Sami u nich zamawialiśmy do domu meble bo chcieliśmy takie proste i u nich najbardziej przypadły nam do gustu.
28 sty 2019, 21:05
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 158
Odsłony: 38249

Re: wnętrza

My dom wykończyliśmy sami natomiast zatrudniliśmy firmę projektującą meble. Wiór Płyt robią bardzo ciekawe meble pod wymiar. Kuchnia łazienka salon itp. Przyjadą wszystko pomierzą u nas mierzyli praktycznie cały dom i pomiar był gratis. Potem projekt no a potem to już czekaliśmy na meble. Najdłużej ...
09 sie 2018, 10:30
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: kto zrobi ogrodzenia? możecie kogoś polecić?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1169

Re: kto zrobi ogrodzenia? możecie kogoś polecić?

My z mężem robiliśmy ogrodzenie łupane z firmy Joniec.Bardzo solidna firma i często miewają promocje,trzeba zerknąć na ich stronkę. Do tego rodzaju ogrodzenia pasują wszystkie praktycznie przęsła ,więc skoro chcesz drewniane to jak najbardziej .
03 sie 2018, 10:26
Forum: Porady budowlane
Temat: Ogrodzenie tymczasowe czy warto
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2615

Re: Ogrodzenie tymczasowe czy warto

Tak bardzo fajną alternatywą są ogrodzenia łupane firmy Joniec. Bardzo przypominają naturalny piaskowiec a jednak cenowo tańsze ,no i postawienie takiego łupanego ogrodzenia trwa o wiele krócej niz z kamieni naturalnych.Stawia się bloczki ,ktore zalewa się betonem. Z tym że musi to być dobrej jakośc...
03 sie 2018, 07:12
Temat: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automatyka
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 4745

Re: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automa

Tak to ważne aby zamontować dobry napęd do bramy,ale ważne jest też aby zamontować ją na stabilnych słupkach. My z mężem robiliśmy ogrodzenie modułowe z firmy joniec. Bardzo stabilne i dobrze wykonane. Mamy je juz kilka lat i brama jest też zamocowana na słupkach ogrodzeniowych i nic się nie dzieje.
03 sie 2018, 07:07
Temat: A może żywopłot?
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 10151

Re: A może żywopłot?

Miałam żywopłot jako ogrodzenie ogrodzone siatką ,ale po latach nie bardzo się to sprawdziło,za bardzo sie rozrósł, nie było nawet jak siatki pomalowac. Zmieniłam ogrodzenie na modułowe z firmy Joniec ,teraz nie muszę konserwować siatki co jest bardzo wielkim udogodnieniem. Ogrodzenie jest stabilne ...
19 lip 2018, 18:02
Temat: Dom i jego otoczenie
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 20008

Re: Dom i jego otoczenie

Ogród fajna sprawa,ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez ogrodu.Sama wszystko zaprojektowałam ,porobiłam skalniki ,posadziłam tam rośliny wieloletnie,porozdzielałam je elementami skarpowymi z firmy Joniec,które bardzo dobrze porozdzielały rośliny i mogłam dzięki nim utworzyć kilku stopniowa kom...
19 lip 2018, 17:57
Temat: Jakie oświetlenie do ogrodu?
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 8935

Re: Jakie oświetlenie do ogrodu?

Ja kupiłam oświetlenie elewacyjne w firmie joniec.Zamontowane na elewacji i ogrodzeniu,nadaje uroku i klimatu ogrodowi.Ponadto ma ono wysoki stopień ochrony przed wodą, dobrze się sprawdza, przy podlewaniu nie trzeba aż tak bardzo uważać.
12 lip 2018, 10:24
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Jakie ogrodzenie?
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 148141

Re: Jakie ogrodzenie?

My zakupiliśmy ogrodzenie łupane z firmy Joniec,ma bardzo fajny wzór i kolor.Ponadto zamontowaliśmy przęsła metalowe,kute i bardzo ładnie to wyglada.Ogrodzenie wygląda jak z prawdziwego piaskowca.
12 lip 2018, 10:21
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Bramy garażowe
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 4559

Re: Bramy garażowe

To prawda brama musi być z konkretnej firmy na konkretnym napędzie

Wyszukiwanie zaawansowane