Znaleziono 19 wyników

autor: kk001
12 mar 2019, 23:14
Forum: Izolacje
Temat: Ocieplenie stropu na strychu - ile cm styropianu a ile beton
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1515

Re: Ocieplenie stropu na strychu - ile cm styropianu a ile b

To dość ciężki temat. Może poszukaj rady u specjalisty? Ja ostatnio jak kupowałam styropian fasadowy na https:/docieplajdom.plpol_m_Tynk-strukturalny_Tynk-silikonowy-2199.html to zapytałam o pomoc i poradę. Nie można się bać, trzeba schować dumę w kieszeń i działać dla dobra domu :D
05 mar 2019, 22:12
Forum: Off-topic
Temat: Klimatyzacja w domu
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 11442

Re: Klimatyzacja w domu

Jak najbardziej jestem na tak. Sama w swoim M2 od pcg.pl zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Lato w Polsce mimo, że nie jest może tak upalne, to jednak daje w kość. Takie zastosowanie polepszy standard życia no i oczywiście komfort :D
07 sty 2019, 14:38
Forum: Dachy
Temat: Czym ocieplić poddasze?
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 15144

Re: Czym ocieplić poddasze?

Według mnie również wełna jest strzałem w 10 ! Bardzo dużo informacji wyciągnęłam z tego bloga https:/docieplajdom.pl/ . Napewno odradzałabym piankę. Nie wiem skąd ten trend przyszedł ale to dno. Można jeszcze brać pod uwagę styropian. To zależy od szkoły :D
07 sty 2019, 14:27
Forum: Porady budowlane
Temat: Ocieplenie podłogi na gruncie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5315

Re: Ocieplenie podłogi na gruncie

Właśnie a na co konkretnie zwrócić uwagę? Czy towary na promocji są w jakiś sposób uszkodzone? Patrzyłam na sklepy online, a konkretnie https://docieplajdom.pl/pol_m_Styropian ... -2195.html i mają dobrą cene na styropian. Macie jakomś opinie na ten temat ? :D
25 lis 2018, 18:49
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Taras na dachu?
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 10845

Re: Taras na dachu?

Na na przykład kupiłam mieszkanie we Wrocławiu już z tarasem . Według mnie nie ma lepszej opcji. Mieszkając w bloku, coś takiego to podstawa.Taras na dachu wydaje się dobrym pomysłem, popieram ! :D
27 paź 2018, 16:45
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Żaluzje czy rolety?
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 26735

Re: Żaluzje czy rolety?

Roleta dzień/noc według mnie warta uwagi. W sowim całym domu je zamontowałam. .Możesz fajnie i szybko manewrować dostawanie światło. Zastanów się nad tym rozwiązaniem,warte uwagi
20 paź 2018, 13:46
Forum: Izolacje
Temat: ocieplenie domu letniskowego
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2905

Re: ocieplenie domu letniskowego

Właśnie kolego ja również się zastanawiam. Czy taki domek izoluje się jak "normalny mieszkaniowy "? styropian/wata ? Czy taki domek powinien mieć ocieplane fundamenty ? popatrzcie tu docieplajdom.pl znalazłam dobry artykuł na ten temat! A co myślicie na temat kominka w takim domku, dobry pomysł czy ...
14 paź 2018, 15:02
Forum: Ściany
Temat: Elewacje - wykończenie ścian
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 18526

Re: Elewacje - wykończenie ścian

Z tego , co dowiedziałam się na różnych forach, to tynk mineralny łapie roślinność.Tynk silikonowy według mnie sprosta zarówno każdym oczekiwaniom jak i gustu. Na Polskie warunki to strzał w 10 ! :D
16 wrz 2018, 22:10
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Żaluzje czy rolety?
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 26735

Re: Żaluzje czy rolety?

Ja polecam żaluzje poziome .Są lepsze,ponieważ można za ich pomocą lepiej dozować światło do pomieszczenia. Więcej o żaluzjach poziomych z punktu kobiety nie powiem 8-)
14 wrz 2018, 13:20
Forum: Ściany
Temat: Kolor ściany do sypialni
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 18735

Re: Kolor ściany do sypialni

Myśle,że ściany powinny być neutralne-coś wpadającego w biel czy kawę z mlekiem.Wtedy można grać dodatkami i metamorfoza sypialni jest natychmiastowa. Można co kilka tygodni zmieniać motyw przewodni

Wyszukiwanie zaawansowane