Znaleziono 26 wyników

autor: miki789
30 mar 2020, 10:13
Forum: Aktualności
Temat: Chcę zatrudnić architektów wnętrz
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 143

Chcę zatrudnić architektów wnętrz

Chcę zatrudnić architektów wnętrz, którzy zrobią mi kompleksowo projekt dla kupionego mieszkania. Samodzielnie będzie to trudno zrobić, bo jednak najczęściej kończy się tak, że wszystko raczej jest niespójne. Więc jak macie jakiegoś sprawdzonego architekta wnętrz to podzielcie się propozycjami.
30 mar 2020, 09:55
Forum: Porady budowlane
Temat: Architekt wnętrz Rzeszów
Odsłony: 205

Architekt wnętrz Rzeszów

Mam firmowe biuro do zaaranżowania i szukam kogoś kto się takimi projektami zajmuje. Znacie jakąś pracownię, która specjalizuje się właśnie w takich komercyjnych projektach. Najlepiej jakaś firma z doświadczeniem, którą znacie i sprawdziliście, i która właśnie ma za sobą projektowanie biur.
23 mar 2020, 13:11
Temat: Instalacje fotowoltaiczne
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 248

Instalacje fotowoltaiczne

Pytanie do przedsiębiorców, którzy mają instalację fotowoltaiczną. Jakie macie oszczędności na rachunkach po rozpoczęciu działania paneli? Posiadam firmę produkcyjną (zakład kamieniarski) i zastanawiam się nad montażem takiej instalacji.
17 mar 2020, 14:06
Temat: Architekt wnętrz Rzeszów
Odsłony: 146

Architekt wnętrz Rzeszów

Jak ktoś ma w Rzeszowie albo okolicach jakiegoś sprawdzonego architekta wnętrz, czy sprawdzone biuro projektowe z doświadczeniem i wykształceniem branżowym, to chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo mam do wykończenia wnętrze mieszkania, które będzie remontowane, ale zupełnie nie wiem jak do tego pode...
28 lut 2020, 14:46
Temat: Chcę zatrudnić architektów wnętrz
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 319

Chcę zatrudnić architektów wnętrz

Chcę zatrudnić architektów wnętrz, którzy zrobią mi kompleksowo projekt dla kupionego mieszkania. Samodzielnie będzie to trudno zrobić, bo jednak najczęściej kończy się tak, że wszystko raczej jest niespójne. Więc jak macie jakiegoś sprawdzonego architekta wnętrz to podzielcie się propozycjami.
05 lut 2020, 08:39
Temat: Na co zwracacie uwagę wybierając meble na wymiar?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 316

Na co zwracacie uwagę wybierając meble na wymiar?

Na co zwracacie uwagę wybierając meble na wymiar? W najbliższym czasie będziemy zamawiać kuchnie na wymiar. Nie chcę kupować w sieciówce i szukam jakiegoś fajnego producenta na ternie Warszawy albo okolic. Możecie kogoś podpowiedzieć i powiedzieć na co zwracać uwagę?
05 lut 2020, 08:30
Temat: Meble na wymiar Warszawa
Odsłony: 206

Meble na wymiar Warszawa

Kupiłem mieszkanie i kończę właśnie powoli remont. Niedługo będę zamawiał meble na wymiar do kuchni i szafy wnękowe do przedpokoju i sypialni. Możecie mi polecić jakąś firmę z Warszawy, która ma fajną ofertę na meble na wymiar? Chętnie poznam wasze opinie.
15 lis 2019, 08:38
Forum: Izolacje
Temat: Producent wyrobów termokurczliwych
Odsłony: 446

Producent wyrobów termokurczliwych

Poszukuje jakieś sprawdzonej firmy, która robi elementy termokurczliwe, które będzie można wykorzystywać w ramach energetyki, ciepłownictwa. Potrzebuje dobrych elementów, najczęściej w dużych ilościach więc jakieś sensowne ceny również będą mile widziane.
15 lis 2019, 08:35
Temat: Producent wyrobów termokurczliwych
Odsłony: 223

Producent wyrobów termokurczliwych

Macie sprawdzonego wykonawcę, który realizuje elementy termokurczliwe do instalacji energetycznych, hydraulicznych? Jeśli tak to dajcie tutaj namiary, najlepiej jakaś innowacyjna firma, która będzie w stanie coś sensownego zaproponować.
04 lis 2019, 11:50
Forum: Domy drewniane
Temat: budowa domu
Odsłony: 732

budowa domu

Poszukuje dla siebie firmy, która zajmuje się budową domów z bali

Wyszukiwanie zaawansowane