Znaleziono 27 wyników

autor: ppsanrecki
28 sie 2020, 12:11
Forum: Adaptacja
Temat: Jak zaplanować rozbudowę domu?
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 11596

Re: Jak zaplanować rozbudowę domu?

Myślę, że przy planowaniu i nie tylko będzie można spokojnie wykorzystać np. informacje zawarte na tej stronie https:/domzcegly.pl/
27 sie 2020, 15:59
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: Łazienki
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 31398

Re: Łazienki

Moim zdaniem dobre płytki nie są w marketach, a w dobrych salonach z płytkami. Tu mogę osobiście polecić miejsce, gdzie kupowałem płytki salon Cristopol w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Bezproblemowe zakupy i do tego szybka dostawa. Płytki bardzo równe, więc dobre do układania
29 mar 2020, 15:29
Forum: Porady budowlane
Temat: Jak oszczędzić na materiałach
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 9770

Re: Jak oszczędzić na materiałach

Generalnie w przypadku elewacji to kiepsko to wychodzi, bez dwóch zdań. Zdecydowanie lepiej jest oszczędzanie np. poprzez zakup jednego gotowego systemy ocieplenia. Tu polecam z Foveo-Tech, bo mają systemy bardzo do siebie dopasowane, bezproblemowe w aplikacji, dające fajny efekt
30 lis 2018, 12:07
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Żaluzje czy rolety?
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 26811

Re: Żaluzje czy rolety?

Też na okna warto zamówić specjalne ramki filtrujące. Ich zadaniem jest zapewnienie dobrej możliwości wietrzenia pomieszczeń pomimo tego, że na dworze jest duży smog. Polecam tu ramki Fakro
30 lis 2018, 11:51
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automatyka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 5674

Re: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automa

Z automatyki polecam BFT. Dobra jakość, dobre wykonanie, łatwe otwieranie i zamykanie bramy. Siłownik dobrze znosi pracę w zmiennych warunkach atmosferycznych, a to ważne przy naszym klimacie
02 paź 2018, 14:05
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Okna plastikowe czy drewniane?
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 12040

Re: Okna plastikowe czy drewniane?

Ja mam okna PCV Prestige z Izoplast. Chwalę sobie. Okna mam 1,5 roku, dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Wybór doradził mi sąsiad, który też ma te okna właśnie. Fajnie, że na montaż przyjechały osoby, które po prostu znają się na swojej pracy, bardzo szybko zrobili montaż, wyregulowali okna, p...
23 wrz 2018, 15:01
Forum: Ściany
Temat: Elewacja - czyszczenie i zabezpieczanie
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 5974

Re: Elewacja - czyszczenie i zabezpieczanie

Fasada wykonana przez fachowca z wykorzystaniem dobrego tynku tak naprawdę nie wymaga czyszczenia myjką bo dobry tynk ma właściwości samoczyszczące
20 wrz 2018, 11:53
Forum: Dachy
Temat: Dachy
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 24652

Re: Dachy

Bez problemowo sie sprawdza dachówka ceramiczna Roben. Doskonała jakość według mnie. Wiem, że pewnie znajdą sie tańsze jakieś marketowe dachówki, ale tu mamy gwarancje, że przez wiele lat nic się nie będzie działo. Na stronie Klinkier Bud można poczytać. Mają też dachówki innych producentów
07 sie 2018, 22:28
Forum: Off-topic
Temat: Montowanie windy dla niepełnosprawnych
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2034

Re: Montowanie windy dla niepełnosprawnych

U mnie montowała taką windę firma Windpoldźwig. Namiar od nich wziąłem podczas serwisu windy w biurowcu, w którym pracuje. Przyjechali na pomiar, dopasowaliśmy urządzenie, potem montaż. Używam takiej windy bo mam niepełnosprawnego ojca i matkę, która ma już 80 lat i też niedomaga i nie radzi sobie z...
03 sie 2018, 14:51
Forum: Porady budowlane
Temat: Instalacja ogrzewania
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 13954

Re: Instalacja ogrzewania

U mnie w domu dobrze się sprawdza ogrzewanie olejowe. Dom jest pod miastem, a miasto jakoś nie garnie się do tematu gazyfikacji, więc ludzie inwestują w inne rozwiązania. Dla mnie osobiście właśnie olejowe jest najlepsze.

Wyszukiwanie zaawansowane