Znaleziono 27 wyników

autor: onaszkowski
18 mar 2020, 15:39
Forum: Off-topic
Temat: Jakie ogrzewanie wybrać
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 24804

Re: Jakie ogrzewanie wybrać

Ja mój dom ogrzewam węglem, mam piec 5 klasy, a węgiel zamawiałem w tym roku z firmy Sobianek, warto było bo jest wysokokaloryczny, wydajny. Mają go prosto z kopalni więc jakość dobra, z firmą jest dobry kontakt, ogólnie na plus.
20 lut 2020, 16:27
Forum: Porady budowlane
Temat: kocioł gazowy czy węglowy
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 6064

Re: kocioł gazowy czy węglowy

Wybierając kocioł do mojego domu dokładnie szukałem co będzie najlepszym rozwiązaniem i wybrałem kocioł na pellet, 5 klasy. Zamówiłem go w Piecbudzie z Radomia, mieli tam dobre ceny na takie kotły no i opinie też fajne więc dlatego oni. I jestem zadowolony, to solidny piec.
23 lis 2019, 15:58
Temat: Meble z Palet
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 22240

Re: Meble z Palet

Zrobiłem swojej córce łóżko z palet i dokupiłem do niego materac lateksowy antyalergic covers ze sklepu materacyk.pl . Materac mnie zainteresował nie tylko ze względu na swoją cenę, ale też pro zdrowotne właściwości, a szczególnie to, że wspiera poprawną postawę. Córka też jest zadowolona z tego wyb...
01 paź 2019, 21:36
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: Łazienki
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 31378

Re: Łazienki

Mi najbardziej podobają się łazienki w stylu skandynawskim. Znalazłem nawet sklep, gdzie można kupić baterie łazienkowe i kuchenne w takim stylu. Jest to sklep Sotbe. Sklep bardzo zaskoczył mnie wysoką jakością tych baterii w porównaniu do bardzo niskich cen. Bardzo podoba mi się też szeroki wybór i...
15 maja 2019, 16:18
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 42834

Re: wnętrza

Ja teraz szukam materaca dla mojego maluszka do łóżeczka, może coś mi polecicie? W sklepie widziałam model lateksowy antyalergic covers ml1, ktoś może ma taki z was? Ma pokrowiec z powłoką niepozwalającą na osiedlanie się bakterii roztoczy i grzybów na jego powierzchni i nie ma możliwości odkształce...
27 gru 2018, 23:52
Temat: Montowanie windy dla niepełnosprawnych
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2033

Re: Montowanie windy dla niepełnosprawnych

Z pewnością taka winda jest świetnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że są one dostępne w różnych rozmiarach. Te mniejsze są w stanie udźwignąć 450 kilogramów. Ja korzystałem z oferty firmy WINDPOLDŹWIG – doradzili i zajęli się dosłownie wszystkim!
17 gru 2018, 21:39
Temat: Z bloku do mieszkania....
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 17006

Re: Z bloku do mieszkania....

Jeśli się zdecydujesz na tą przeprowadzkę, na pewno będziesz potrzebował firmy, która mogłaby przewieźć Twoje rzeczy. Jeśli miałbym polecić Ci jakąś firmę, która mogłaby je przewieźć, byłaby nią firma Jupiter Transport. Jest tania, a naprawdę dobra. Jej wycena mnie swoją drogą zaskoczyła, bo inne fi...
24 lis 2018, 21:53
Temat: instalacje elektryczne
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3190

Re: instalacje elektryczne

Jak będziecie zamawiać towar do budowy instalacji elektrycznej, to polecam ten sklep https://amper.pl/lampki-modulowe W sieci ma bardzo dużo różnego rodzaju elementów, które są jakościowe i w dobrej cenie. Ostatnio korzystałem i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Wszystko przebiegło szybko i bez...
17 lis 2018, 18:47
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 42834

Re: wnętrza

Jako dekorator wnętrz, bardzo ważne są dla mnie detale. Dlatego kiedy ostatnio moja klientka powiedziała, że chce mieć dom wykończony w stylu greckim, postanowiłem sprowadzić jej dekoracje z samej Grecji.
29 paź 2018, 22:46
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: firmy budowlane
Odpowiedzi: 69
Odsłony: 34788

Re: firmy budowlane

Dobrym sposobem na pozyskanie zaufanej firmy budowlanej jest skorzystanie z ogloszenia.taelo.pl Można tu dodać ogłoszenie i otrzyma się wiele ofert od fachowców. Serwis jest darmowy, bardzo szybki i poręczny co umożliwia znalezienie fachowca w krótkim terminie. Serwis ma też wielu użytkowników i dob...

Wyszukiwanie zaawansowane