Znaleziono 116 wyników

autor: davis12
03 wrz 2021, 11:28
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automatyka
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 6870

Re: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automatyka

Do bramy można również oddzielnie zainstalować napęd, automatykę. Takie rozwiązanie jest niezmiernie wygodne, także zalecam w pełni zainteresować się tym rozwiązaniem. A ono, zaproponowane przez rapi, całkowicie sprostało moim wymogom na tym polu. To sporo ułatwia!
11 sie 2021, 19:21
Forum: Porady budowlane
Temat: Jak oszczędzić na materiałach
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 11250

Re: Jak oszczędzić na materiałach

Na płytkach ceramicznych też można oszczędzić, tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać. W naszym przypadku, na tym polu, niezmiernie przydatna okazała się oferta sklep.ceramed . W tani a przede wszystkim atrakcyjny sposób, za ich sprawą urządziliśmy kuchnię wraz z łazienką.
06 sie 2021, 21:47
Temat: Szambo jaka głębokość wykopu
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1367

Re: Szambo jaka głębokość wykopu

Pamiętaj, aby zrealizowanie takie szamba powierzyć doświadczonym specjalistom. Dla nas pomocni na tym polu okazali się szambabetonowewroclaw ze swoją ofertą. Całkowicie sprostało to moim wymogom na tym polu, w końcu mamy gdzie odprowadzać nieczystości.
06 sie 2021, 20:45
Forum: Off-topic
Temat: Re: szamba betonowe
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 4778

Re: szamba betonowe

Szambo jednokomorowe wystarcza mi całkowicie. Ja sam jestem świeżo po skorzystaniu z rozwiązań zapewnionych przez szambaonline. Pod nasz dom jednorodzinny takie rozwiązanie wystarczyło w zupełności, tam odprowadzamy nieczystości.
06 sie 2021, 20:20
Forum: Dachy
Temat: Wybór blachodachówki
Odsłony: 1644

Re: Wybór blachodachówki

W moim przypadku najrozsądniejsze okazało się wyrobienie dachówki bitumicznej. Akurat oferta top-dach pod tym kątem zrobiła na mnie spore wrażenie, także może i u Was się to sprawdzi? Tym sposobem mój dach prezentuje się fantastycznie i designersko.
06 sie 2021, 12:18
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Drzwi zewnętrzne
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 9477

Re: Drzwi zewnętrzne

My z kolei zdecydowaliśmy się na zewnętrzne , drewniane drzwi i wydaje mi się, że był to rozsądny ruch. W końcu tego typu styl jest ponadczasowy i odnajdzie się w każdym typie budownictwa. Polecam i Wam zastanowić się nad takim dodatkiem. Za realizację naszych drzwi odpowiadali ww.twoje-wnetrze.
23 lip 2021, 13:32
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Zadaszenie tarasu
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3821

Re: Zadaszenie tarasu

Jesli będzie to dachówka to możesz rozważyć zainwestowanie w odpowiedni impregnat. Ten, który zaproponowali silikonowe.com.pl/pl/i/O-Nas/8 okazał się idealnym wyborem i pozwolił na dużo lepszą i sprawniejszą konserwację dachu. Bardzo mi to odpowiada!
21 lip 2021, 12:12
Temat: Ocieplenie poddasza
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 2674

Re: Ocieplenie poddasza

Ocieplenie dachu zrealizowali dla nas kldociepleni i muszę przyznać, iż całkowicie sprostało to moim wymogom na tym polu. Jest to skuteczna i trwała metoda, dzięki której nie ma mowy o jakimkolwiek chłodzie.
18 lip 2021, 16:38
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Jak podchodziliście do zakupu drzwi
Odsłony: 471

Re: Jak podchodziliście do zakupu drzwi

Rozglądałem się za jak najwyższą jakością od możliwie najbardziej zaufanego producenta. Poszukiwania zajęły mi sporo czasu, ale w końcu się udało - należytego wsparcia na tym polu udzielił mi strefa-drzwi . A jakość w takiej formie całkowicie sprostała moim wymogom.
18 lip 2021, 16:18
Temat: Dobry sklep meblowy Warszwa
Odsłony: 361

Re: Dobry sklep meblowy Warszwa

Jeśli rozglądałbyś się za meblami przemysłowymi to zastanów się nad tym, co do zaoferowania mają piomar. Miałem przyjemność zamówić od nich to i owo, a idealnie spisały się na terenie naszej hali przemysłowej. Na nic bym ich nie zamienił!

Wyszukiwanie zaawansowane