Znaleziono 65 wyników

autor: davis12
21 mar 2019, 13:26
Forum: Off-topic
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 42834

Re: wnętrza

Za wizję, projekt oraz aranżację wnętrz w naszym domu odpowiadała ekipa Dont Worry. Idealnie dobrane dodatki, kolory oraz meble sprawiły, że wszystko prezentuje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na takim efekcie bardzo nam zależało!
06 mar 2019, 21:41
Temat: Aranżacja balkonu
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 8152

Re: Aranżacja balkonu

Jestem strasznie zapominalski, a że lubię wygląd kwiatów to postanowiłem ozdobić nimi balkon, tyle że w sztucznej wersji. Zakupiłem je prosto z hurtowni sztucznych kwiatów, czyli Erena . Prezentują się doskonale!
27 lut 2019, 15:05
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Sauna w orodziie
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 4151

Re: Sauna w orodziie

Według mnie to przereklamowany pomysł. Czy nie lepiej pomyśleć nad basenem? To także doskonała, powiedziałbym że lepsza forma relaksu. Za sprawą basenywodex oraz ich oferty udało nam się sprawić basen w ogrodzie, zgodny z naszymi marzeniami!
26 lut 2019, 20:54
Forum: Porady budowlane
Temat: Garaż czy wiata
Odpowiedzi: 89
Odsłony: 25978

Re: Garaż czy wiata

Nie zapomnijcie o zakupie właściwej bramy garażowej! Ma ona również niezwykle spore znaczenie. Ta, w którą zostaliśmy wyposażeni za sprawą spisała się równie porządnie. A do tego prezentuje się świetnie!
26 lut 2019, 20:53
Temat: Garaż czy wiata
Odpowiedzi: 89
Odsłony: 25978

Re: Garaż czy wiata

Nie zapomnijcie o zakupie właściwej bramy garażowej! Ma ona również niezwykle spore znaczenie. Ta, w którą zostaliśmy wyposażeni za sprawą spisała się równie porządnie. A do tego prezentuje się świetnie!
25 lut 2019, 20:07
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Okna plastikowe czy drewniane?
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 12022

Re: Okna plastikowe czy drewniane?

Wiadomo, że drewniane! Tego typu rozwiązanie ostatnimi czasy zyskuje na popularności. Warto również zdecydować się na takie same, drewniane drzwi, aby stworzyć idealną kompozycję/. Nam to się udało a umożliwiła nam to firma Urzędowski. Ich produkty wdzięcznie zdobią nasz dom!
21 lut 2019, 19:34
Temat: Instalacja - jak dobrać długość rur/kolanek?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 630

Re: Instalacja - jak dobrać długość rur/kolanek?

Firma zajmująca się zakładaniem instalacji powinna o tym zadecydować. My wszelkie decyzje powierzyliśmy ekipie, która nas obsługiwała. To zdecydowana grupa profesjonalistów , którym zawdzięczamy solidną instalację sanitarną wraz z montażem.
03 sty 2019, 14:43
Temat: Re: szamba betonowe
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 4394

Re: szamba betonowe

Ja zdecydowałem się na przydomowe szambo ekologiczne. O wyborze tym zadecydowałem przede wszystkim ze względu na to, iż jest ono niezmiernie atrakcyjne i zdrowe dla środowiska. Od dawna zależało mi na takim efekcie.
02 sty 2019, 19:42
Temat: Nowoczesne detale w domu
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 25616

Re: Nowoczesne detale w domu

Do takich nowoczesnych detali z pewnością można zaliczyć rolety, które ostatnimi czasy stają się coraz bardziej popularne, Również i ja zadecydowałem o takim zakupie a zachęciła mnie do tego oferta Rolety Mobi. Ich jakość zrobiła na mnie kapitalne wrażenie.
02 sty 2019, 19:07
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Drzwi, okna i bramy garażowe
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 19596

Re: Drzwi, okna i bramy garażowe

Mogę Ci doradzić w kwestii okien oraz drzwi. Drewniane i w fantastycznej jakości miałem przyjemność zakupić bezpośrednio od Urzędowski. Znajomy polecił mi ten wybór, którego zupełnie nie żałuję- elementy te sprawiły, że dom wygląda jeszcze ciekawiej!

Wyszukiwanie zaawansowane