Znaleziono 6 wyników

autor: mikamitosia
06 lis 2013, 21:38
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Perełka 2
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 4186

Re: Projekt Perełka 2

My jesteśmy na etapie ocieplenia fundamentów:-) ale przed zima mamy nadzieję, że zdążymy dachem zakryć ;) nie zmienialiśmy projektu z wyjątkiem zabudowaniem drzwi do kotłowni, będzie wejście tylko z dworu. Jak będzie już dach to wstawię parę fotek. to czekamy na fotki czekamy, ale czemu chcesz zabu...
06 lis 2013, 21:30
Temat: Projekt Perełka
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 4059

Re: Projekt Perełka

Ja już mieszkam w Perełce. Gorąco polecam. Przytulnie...małe ciasne ale własne ;)
06 lis 2013, 21:26

Witam, nie miałam dostępu do internetu przez pewien okres :( ale obiecuję po weekendzie wrzucić parę fotek :) Od lipca 2013 mieszkamy już w naszej Perełce. Budowa poszła w szybkim tempie :D 12 czerwca 2012 zaczęliśmy kopać fundamenty a 15 lipca 2013 zamieszkaliśmy. Mamy nadzieję że w przyszłym roku ...
23 wrz 2012, 19:57

My jesteśmy na etapie ocieplenia fundamentów:-) ale przed zima mamy nadzieję, że zdążymy dachem zakryć ;) nie zmienialiśmy projektu z wyjątkiem zabudowaniem drzwi do kotłowni, będzie wejście tylko z dworu. Jak będzie już dach to wstawię parę fotek.
14 wrz 2012, 23:32

właśnie zaczynam budowę Perełki :) po wielomiesięcznych poszukiwaniach wygrał właśnie ten projekt!!! jako jedyny nie wymaga zmian...małe ciasne ale własne :D
Czy ktoś z Was też buduje Perełkę???? Pozdrawiam
18 cze 2012, 19:14
Forum: Dziennik budowy użytkownika mikamitosia
Temat: Mój dziennik budowy
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 4756

Mój dziennik budowy

To jest treść Twojego dziennika budowy. Zmień ją tak, jak Ci się podoba.

Wyszukiwanie zaawansowane