Znaleziono 10 wyników

autor: nika
22 maja 2012, 12:47
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Gwiazda
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2296

Re: Projekt Gwiazda

Tak, zdecydowanie wygląda pięknie z tyłu, ale z przodu tez jej niczego nie brakuje ;) To projekt który bardziej się podoba mojemu meżowi, ale się nie dziwie- jest niezwykle funkcjonalny. Gabinet zmienilibyśmy tylko na dodatkową sypialnie dla gości i reszta wydaje się ok ;)
22 maja 2012, 12:44
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Gala
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4081

Re: Projekt Gala

Podoba mi się styl tego domu, jest świetny.Nowoczesne rozwiązania nie każdemu przypadają do gustu. Duże przestrzenie są właśnie w moim guście - już ma 100 pomysłów jak je urządzić. Może wizualnie wyglądają jak wczasówka,ale bez przesady, która wczasówka jest tak nowoczesna? Szkoda że nie ma nikt żad...
22 maja 2012, 12:40
Forum: Porady budowlane
Temat: Tarasy
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 10634

Re: Tarasy

Ważne żeby taras był zacieniony chociaż trochę, a to czy znajduje się pod balkonem czy w ramionach domu - mnie jest obojętne. Wykończenie jest ważne - czy to kostki brukowe, drewno czy kamień- jakie preferujecie?
22 maja 2012, 12:34
Forum: Zakup działki
Temat: Wycięcie drzew na nowej działce
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 12123

Re: Wycięcie drzew na nowej działce

Nie ma lekko, z drzewami jest i będzie zawsze problem. Ale co się dziwić, skoro wszędzie w lasach jest nadmiernie wycinane? Niebawem będziemy je mogli spotkać tylko na prywatnych działkach... Owocowe szybko rosną, więc nie ma problemu, ale stare już ma swoją dusze ;) Mieliśmy kiedyś podobny problem,...
22 maja 2012, 12:31
Forum: Zakup działki
Temat: Co należy zrobić przed zakupem działki?
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 12804

Re: Co należy zrobić przed zakupem działki?

Przerabialiśmy to wszystko, brrr już wiem ile mogłam stresu uniknąć czytając wcześniej Wasze porady. Ale mądry Polak po szkodzie, cóż nie będe i tutaj wyjątkiem. Trochę się namęczyliśmy, prawie kupiliśmy działkę z brakiem możliwości zabudowy, to znaczy nie całkowitej, ale częściowej. Mamy niestety t...
22 maja 2012, 12:28
Forum: Off-topic
Temat: Drewniany czy murowany?
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 11605

Re: Drewniany czy murowany?

Zdecydowanie murowany! Przepraszam, ze nie pomagam - rozumiem ekonomiczność i ekologicznośc domów z drewna. Ale jak dla mnie dom do mieszkania musi być murowany. Po pierwsze większe możliwości aranżacji wnętrz, po drugie mój dom musi być nowoczesny, po trzecie dom buduje się całe lata, a drewno szyb...
22 maja 2012, 12:26
Temat: Inspirujące pomysły na dom
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6222

Re: Inspirujące pomysły na dom

Super temat! Właśnie czegoś takiego potrzebowałam, uwielbiam inspirujące pomysły i rozwiązania do domu.
Wrzucam tez foto, które znalazłam...

Fotel - huśtawka, jak Wam się podoba? Ja o takim marze!
Obrazek
22 maja 2012, 12:22
Temat: Z bloku do mieszkania....
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 11753

Re: Z bloku do mieszkania....

Zależy kto jak do samochodu jest przyzwyczajony :) No i w którym miejscu budujemy dom. Tereny podmiejskie i owszem mają problemy z komunikacja miejską, ja akurat mieszkałam u rodziców nieopodal centrum miasta więc nie miałam większych problemów. Najgorzej zapewne będzie sie przyzwyczaić do sprzątani...
22 maja 2012, 12:17
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 149
Odsłony: 28590

Re: wnętrza

Mnie się te naklejki strasznie podobają, tylko nie wiem na ile to jest trwałe... ktoś z Was to miał? Swojego czasu polowałam na taką http://cdn31.urzadzamy.smcloud.net/t/photos/thumbnails/22172/naklejki_na_sciane_600x0_rozmiar-niestandardowy.jpg ale mnóstwo motywów i z tego co wiem, możesz sobie naw...
22 maja 2012, 12:15
Temat: Przywitaj się
Odpowiedzi: 306
Odsłony: 65392

Re: Przywitaj się

Witam,
mamy w planach kupić właśnie projekt tej pracowni. Mamy parę już wybranych, ale mam nadzieję, że pomożecie nam w podjęciu decyzji no i budowaniu! :)

pozdrawiamy!

Wyszukiwanie zaawansowane