Znaleziono 7 wyników

autor: tiki
20 lip 2018, 23:53
Forum: Off-topic
Temat: Meble do kuchni
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 10127

Re: Meble do kuchni

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu bo spędzamy w niej dużo czasu. Powinna być ona funkcjonalna i jak dla mnie pojemna bo wiecznie brakuje mi miejsca w szafkach.
19 sty 2018, 20:43
Temat: Nowoczesne detale w domu
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 22754

Re: Nowoczesne detale w domu

A co powiecie na świece ledowe lub na baterie jako nowoczesny element dekoracyjny w domu ? Jakiś czas temu natrafiłam na takie świece i zastanawiam się nad zakupem, uważam że mogą być niecodziennym i ciekawym dodatkiem, a do tego bezpiecznym.
12 gru 2017, 18:41
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automatyka
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 4760

Re: Nowoczesna brama przesuwna? Który producent? Jaka automa

SPrawdzaliście ofertę firmy Kris z Lublina? Mają w sprzedaży Napędy do bram wjazdowych przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, napędy i sterowania do systemów bram przemysłowych oraz systemy bram do garaży zbiorczych. Może znajdziecie wśród ich asortymentu sprzęt odpowiedni dla Was.
09 gru 2017, 10:53
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Drzwi zewnętrzne
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7235

Re: Drzwi zewnętrzne

Sprawdźcie także drzwi zewnętrzne firmy Hörmann. Są wyposażone w bezpieczne ryglowanie wielopunktowe, zatem bardzo bezpieczne. Pozwalają utrzymać ciepło w domu oraz mieszkaniu, a co więcej są stylowe. Macie do wyboru aż 11 kolorów. Jestem pewna, że znajdziecie odpowiednie dla siebie. Ich sprzedażą z...
20 sie 2017, 22:43
Forum: Porady budowlane
Temat: TANIA budowa domu
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 19593

Re: TANIA budowa domu

To prawda przy budowie domu warto korzystać z materiałów wysokiej jakości. Nie zapominajcie że dom budujemy na lata a nie tymczasowo. Warto pomyśleć o dokładnym ociepleniu domu i to całego co pozwoli zaoszczędzić energie. Ja przy budowie swojego domu skorzystałam ze sklepu docieplajdom
05 sie 2017, 09:34
Temat: Jakie ogrzewanie wybrać
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 21646

Re: Jakie ogrzewanie wybrać

Zgadzam się, najlepiej zasięgnąć porady fachowca, który doradzi w tej kwestii. Polecam zajrzeć na ten serwis: http://doborpompy.pl/pompa-cwu/. Znajdziecie tam pomoc przy wyborze odpowiedniej pompy i informacje na co zwrócić uwagę przy jej zakupie.
19 lip 2017, 13:41
Forum: Porady budowlane
Temat: Wilgoć w ścianie. Jak się pozbyć.
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 8455

Re: Wilgoć w ścianie. Jak się pozbyć.

Czasami jest tak że domowe sposoby nie poradzą sobie z wilgocią w naszym domu i problem będzie pojawiał się od nowa. W takim przypadku nie ma co czekać, trzeba skorzystać z pomocy profesjonalnej . Tym bardziej że jak jest wilgoć , to zaraz będzie pleśń i pojawią się alergie. Polecam wam http://www.i...

Wyszukiwanie zaawansowane