Znaleziono 19 wyników

autor: Lili369
09 sty 2017, 09:23
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: Łazienki
Odpowiedzi: 93
Odsłony: 20903

Re: Łazienki

Mi się właśnie bardzo podobna wanna podoba, jest dostępna w http:/idealnalazienka.eu/ ale zastanawiam się także nad wanną z hydromasażem - one nie wyglądają tak dobrze ale można się w nich cudownie zrelaksować. jeszcze zastanawiam się czy faktycznie taka wanna będzie odpowiednia dla mnie.
02 sty 2017, 09:43
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: firmy budowlane
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 27115

Re: firmy budowlane

No a nam - firmom budowlanym ciężko jest zdobywac klientów, bo ludzie są nieufni i zjednej strony warto inwestować w reklamę - reklama na telebimach dobrze się sprawdza, al z drugiej strony wiele osób przychodzi do nas z polecenia.
28 gru 2016, 09:04
Forum: Off-topic
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 149
Odsłony: 28608

Re: wnętrza

Chyba biało szaro to nie dla mnie, bo zbyt pusto. Jakoś tak mi się przynajmniej kojarzy. Ja wole ciepłe przytulne wnętrza. Najbardziej podoba mi się jak są meble francuskie a ściany w kolorach beżu i brązu
22 gru 2016, 11:09
Temat: Klimatyzacja w domu
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 5737

Re: Klimatyzacja w domu

Bardzo fajne rozwiązanie szczególnie te domy nowoczesne które moim zdaniem powinny mieć klimatyzację w standardzie.
22 gru 2016, 10:56
Temat: Meble do kuchni
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 6605

Re: Meble do kuchni

Moim zdaniem do kuchni warto zamówić meble na wymiar żeby nie marnowac przestrzeni. Podobają mi się szczególnie takie nowoczesne meble, ale one z kolei sprawiają, ze wnętrze jest chłodne statnio właśnie przeglądałam wiele stron, blogów z inspiracjami i znalazłam posta o naklejkach dekoracyjnych na ś...
12 gru 2016, 09:58
Temat: Szklarnia w ogrodzie?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 4285

Re: Szklarnia w ogrodzie?

szklarnia to bardo fajny pomysł, ja znalazłam fajne pomysły w ksiażce o ogrodnictwie, kupiłam w http://tetraerica.home.pl/. Też są w niej ciekawe porady na temat roslin i tego jak się nimi zajmować
08 gru 2016, 08:55
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: fundamenty
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1525

Re: fundamenty

Co za pseudo fachowchy, a miałeś z nimi umowę podpisaną? Moim zdaniem nie powinieneś nic dalej robić, trzeba te błędy poprawić. Właśnie ntchnąłeś mnie żebym umowę podpisać z każdą firmą, pewnie jakiś radca prawny mi pomoże w jej skonstruowaniu, żeby się zabezpieczyć przed takimi sytuacjami.
08 gru 2016, 08:51
Forum: Porady budowlane
Temat: Zakup domu w nowym osiedlu
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1267

Re: Zakup domu w nowym osiedlu

Zanim zdecydujesz o osiedlu zastanów się czego oczekujesz od nowego domu, ja oglądam gotowe projekty domów i zastanawiam się które z nich mi się podobają i spełniają moje oczekiwania i mam nadzieję, ze na tej podstawie uda mi sie wybrać odpowiedni dom
05 gru 2016, 09:27
Temat: Nowoczesne detale w domu
Odpowiedzi: 87
Odsłony: 17543

Re: Nowoczesne detale w domu

Nie tylko deetale są ważne,moim zdaniem domy nowoczesne mają wyjątkowy klimat, no i jest to opłacalna inwestycja bo często juz po kilku latach mieszkania widać róznicę w kosztach utrzymania
01 gru 2016, 14:00
Forum: Porady budowlane
Temat: Parterówka czy poddasze?
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 9639

Re: Parterówka czy poddasze?

Zdecydowanie poddasze. Zawsze marzyła mi się sypialnia na poddaszu to takie magiczne miejsce. Tylko trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestaich z tym z wiazanych w tym o odpowiednim ociepleniu,żeby nie wiało za bardzo. Swoją drogą ciekaw czy ocieplanie poddaszy jest drogie, czy kosztuje tyle samo co o...

Wyszukiwanie zaawansowane