Znaleziono 14 wyników

autor: Tola
21 mar 2012, 15:43
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Saga 3
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2584

Re: Projekt Saga 3

Ja chyba też zaufam pracowni, zrobienie przebudowy, to kolejny koszt dla architekta. Pozatym jest tyle różnych projektów że na pewno zjadę taki, który mnie zadowoli w 100%. Prawie zdecydowałam się na Rubinka, ale ten też jest całkiem niezły, chyba bardziej mi się nawet podoba zagospodarowana przestr...
21 mar 2012, 15:39
Temat: Projekt Rubin 3
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 2562

Re: Projekt Rubin 3

Bardzo fajny, już wcześniej go z mężem oglądałam i wpadł nam od razu w oko. Widzę że nie tylko mi się podoba:D Oglądałąm już go z wszystkich stron, rzuty i w ogóle wszystkie info na stronie. Zastanawiam się czy może ktoś go buduje? Mówicie, że wszystkie 3 rubiny są warte uwagi? W takim razie już wie...
21 mar 2012, 15:35
Temat: Projekt Nowoczesny
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 3441

Re: Projekt Nowoczesny

Kolejny nowoczesny domek, ten przynajmniej wygląda bardziej rodzinnie niż ten Otwarty. W sumie połaczenie z drewnem dodaje takiego stylu trochę tradycyjnego, przez co juz się lepiej prezentuje. Można go urządzić w środku i w stylu nowoczesnym i tradycyjnym- bardzo fajnie!
21 mar 2012, 15:33
Temat: Projekt Otwarty
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 5786

Re: Projekt Otwarty

Piękne wnętrze, chociaż ja myślałam bardziej o ciepłym środku. Kolorowe w stylu pop-art ściany i meble...ale ta nowoczesność nei jest taka zła ;) Nie wiem czy w takim domu nie czułabym się jak w hotelu. Te kolory, ten błysk, wszystko jak w wynajętym pokoju, a gdzie rodzinny klimat? Ciekawe jak wyglą...
21 mar 2012, 15:31
Forum: Pakiety dla domów
Temat: Charakterystyka energetyczna
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4663

Re: Charakterystyka energetyczna

Dzięki za lekturę, chętnie poczytam, niestety moja wiedza na ten temat jest bardzo nikła ;/
Jak tylko znalazłam te forum, to uświadomiłam sobie że tak mało wiem....
21 mar 2012, 15:26
Forum: Porady budowlane
Temat: wąska działka
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2785

Re: wąska działka

Dobry wybór, jednak to działka po rodzicach, nie wypada tego sprzedawać i wymieniać na inną. Trzeba docenić to że się dostało (gest), a domek zawsze jakiś można postawić, w końcu cuda techniki idą do przodu.
21 mar 2012, 15:25
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: ogród
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 17323

Re: ogród

Ja chcę parę skalników i grządek, ale w małych ilościach. Planuje mieć miejsce na grilla i ognisko ( przede wszystkim to ;)) no i na środku plac zabaw dla dzieci. Chcemy zrobić też domek na drzewie, jak bylam mała zawsze o tym marzyłam, wiec chcemy by chociaż dzieci miały z tego pociechę
21 mar 2012, 15:24
Forum: Porady budowlane
Temat: Parterówka czy poddasze?
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 9632

Re: Parterówka czy poddasze?

Parterówki? Chyba nie są jeszcze aż tak popularne, albo mi się wydaje.
Większość chyba stawia na poddasze, ma to swój klimat i mniej miejsca zajmuje. Ja nawet nie pomyslalam o parterówce. Ale zapewne to jest tak, że jak już się zobaczy i poczuje mięte to nie ma żadnych przeciwwskazań
21 mar 2012, 15:21
Temat: Projekt Chatka
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 6320

Re: Projekt Chatka

Ale ładnie przeszklony jest ten dom! Naprawdę oryginalne zastosowanie.
Ktoś go buduje, tak? Też chętnie zobaczę zdjęcia!
Możliwość zabudowania drzwi z przodu i tyłu? super, i do tego salon z kominkiem...świetne
21 mar 2012, 15:18
Temat: Projekt Pogodny 4
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2279

Re: Projekt Pogodny 4

Ten dom jest na mojej liście pożądanych. Bardzo podoba mi się wizuwalnie.Oświetlony salon, świetny układ bryły, kuchnia z widokiem na ogród.
Ewan, jaki domek w górach chcesz brać? W obecnych czasach można targować się we wszystkim!

Wyszukiwanie zaawansowane